Proof of address

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez kefcik » 13 lip 2013, 17:11 Re: Proof of address

malenkagdz napisał(a):konto basic i current (chyba ze ktos ma overdraft dostepny) sa w lloyds darmowe dopiero silver i gold itd sa platne

Właśnie o co chodzi z tym całym overdraftem ? To jest coś jak pożyczka ? Czy mogę wypłacić więcej niż jest na koncie? Czy da się tę opcję wyłączyć ? Nie potrzebuje debetu ani jakiś kredytów. Wiem tylko, że doliczają ogromne odsetki.

Dodano: -- 13 lip 2013, 18:19 --

A zapomniałem a co z kartami debetowymi ( bankomatowymi ) Do darmowego konta dostaje się też darmową kartę ? Chodzi mi o konto gdzie będę trzymał pieniądze, nie będę robił przelewów tylko wypłacał kase przez bankomat. Chodzi o to, żeby nie było żadnych kosztów gdy konto jest nieużywane. Dziękuje za odpowiedzi .

kefcik
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 14 lip 2013, 17:19 Re: Proof of address

kefcik ja posiadam konto BASIC w Lloyds. Otworzenie konta jest darmowe, karte otrzymalam za darmo, za prowadzenie rowniez nie place. Nie mam debetu przyznanego (bo chyba w tych podstawowych kontach nawet nie daja) i zadnych innych takich pokrewnych. Jedynym kosztem jakim ponioslam do tej pory majac otwarte konto w Lloyds od listopada, to jest tylko i wylacznie czas poswiecony w banku przy jego otwieraniu ;)
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 15 lip 2013, 10:33 Re: Proof of address

Witam
Konto w Lloydsie mam od ponad 2 lat na początku miałem silver po roku zmieniłem na Classic konto jest zupełnie darmowe bez żadnych ukrytych opłat. Oprocentowanie tez jest dobre bo praktycznie co miesiąc mam dodatkowo około 10£.

Tak poza tym z nowym rokiem bank lloyds TSB będzie dwoma różnymi bankami TSB i Lloyds kto do którego będzie należał zależy od sord code czyli budynku w którym otwierał konto. Wiem, ze jeśli ktos otwierał konto w Lloydsie w Wallsal w tym bliżej przystanku autobusowego (w tym samym budynku jest HSBC) będzie miał konto w TSB.

Jak sie dowiedziałem, ze będę miał konto w TSB odrazu chciałem je zamknąć i otworzyć nowe takie żeby było w Lloydsie. Jednak kobieta w banku odradzila mi mówiąc, ze z chwila przejścia do nowego banku dostanę jakiś bonus tak samo było gdy dawno temu lloyds i TSB połączyły sie w jeden bank wtedy rozdali ludzia akcje. Poza tym odradzala mi przejście do Lloydsa bo TSB jest nowym bankiem, ktory startuje bez żadnych zobowiązań finansowych wobec państwa i dzięki temu państwo nie będzie sie wtrącać do ich polityki i ona uważa, ze beda mieli lepsze warunki niż lloyds, a już teraz gwarantowała to, ze napewno w TSB będzie tak samo jak w Lloydsie do tej pory, a moze być tylko lepiej. Dlatego ja czekam do stycznia co sie będzie działo jeśli mi sie coś nie spodoba w TSB wtedy wrócę do Lloydsa.

Guest
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI