Jak zalatwic paszport dla niemowlaka???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Anna G » 20 maja 2009, 19:12 Re: Jak zalatwic paszport dla niemowlaka???

Witam konrdzik, ja miałam już przyjemnośc odwiedzić konsulat w Menchesterze i moje wrazenia są negatywne(poczulam sie przez chwile jakbym wróciła do Polski) przyjechalismy jakas godz.wczesniej i pani w recepcji kazala nam wyjsc i wrocic 15 minut przed umowiona wizyta(nie mialam gdzie nakarmic noworodka poniewaz przyjechalismy pociągiem).Kiedy w koncu dotarlismy na 14 pietro okazało sie ze jest duzo ludzi pomieszczenie nie ma klimatyzacji(na dworze bylo +19) dzieci płakały jedno przez drugie a miejsce dla matek z dziecmi to kącik osłoniety dechą i nawet pieluchy nie mozna zmienic .Załatwienie paszportu zajęło nam godz. ale czas oczekiwania na paszport to niecale 5 tygodni (choc tyle dobrego).Ja niestety miłam pecha natomiast moja koleżana załatwiła sprawe w 10 min.nie bylo zupełnie nikogo .Zycze szczescia w wyborze dnia oby było pusto.pozdrawiam

Anna G
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 8 gru 2008, 07:09
Lokalizacja: Wrocław-Tamworth
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MajaBzyk » 27 maja 2009, 14:34 Re: Jak zalatwic paszport dla niemowlaka???

Anna G napisał(a):pani w recepcji kazala nam wyjsc i wrocic 15 minut przed umowiona wizyta(nie mialam gdzie nakarmic noworodka poniewaz przyjechalismy pociągiem).Kiedy w koncu dotarlismy na 14 pietro okazało sie ze jest duzo ludzi pomieszczenie nie ma klimatyzacji(na dworze bylo +19) dzieci płakały jedno przez drugie a miejsce dla matek z dziecmi to kącik osłoniety dechą i nawet pieluchy nie mozna zmienic


to jest jakas paranoja!!!!!!
szlag mnie trafia na polskie ustawy itp jak czytam takie rzeczy
w jakim kraju cale rodziny musza jezdzic kilometry po paszport dla dziecka z dzieckiem na reku i w takich warunkach byc obslugiwani!!!
masakra!
jakby nie mogli tego lepiej zorganizowac tylko wszystko utrudniaja jak zawsze...
szkoda slow :evil: :evil: :evil: :evil:

MajaBzyk
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 3 lip 2008, 15:05
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI