Czy nalezy mi sie macierzynski?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 7 lut 2012, 20:22 Czy nalezy mi sie macierzynski?

Witam, jestem w ciazy i mam dylemat, bo nie wiem czy warto i czy moge starac sie o maternity allowance z Job Centre skoro nie pracuje. Nie pracuje od 13 miesiecy.Moze ktoras dziewczyna wie wiecej ode mnie-prosze piszcie!!

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kotek09 » 7 lut 2012, 21:39 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

ja tez mam ten problem i nie wiem co robic.. nie pracuje 7 miesiecy od kiedy zaszlam w ciaze, termin mam na marzec i nie wiem czy mi przysluguje.. bardzo by sie przydalo..

kotek09
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 5 lip 2011, 13:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 lut 2012, 09:26 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

Oj dziewczyny dziewczyny , siedzicie w domu nie pracujecie to mogłybyście się trochę wysilić by znaleść odpowiedz na swoje pytanie...

O Maternity Alowance możesz się starać jeśli byłaś zatrudniona i / lub pracująca na własny rachunek, przez co najmniej 26 tygodni na okresie próbnym (66 tygodni przed datą porodu)
zarobiłaś 30 funtów tygodniowo przez okres 13 tygodni w ciągu 66 tygodni przed data porodu

Ps Gratulacje !
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 lut 2012, 14:36 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

malaroksi napisał(a):Oj dziewczyny dziewczyny , siedzicie w domu nie pracujecie to mogłybyście się trochę wysilić by znaleść odpowiedz na swoje pytanie...

O Maternity Alowance możesz się starać jeśli byłaś zatrudniona i / lub pracująca na własny rachunek, przez co najmniej 26 tygodni na okresie próbnym (66 tygodni przed datą porodu)
zarobiłaś 30 funtów tygodniowo przez okres 13 tygodni w ciągu 66 tygodni przed data porodu

Ps Gratulacje !


Może internetu nie mają, bo przecież każdy wie co to google.... :)

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 8 lut 2012, 16:59 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

Widze ze juz nawet zapytac sie nie mozna bo od razu jakies beznadziejne komentarze. Durnie!

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-5

KobietaPostNapisane przez umisiak » 8 lut 2012, 17:08 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

ania21tk A może by wypadało podziękować malaroksi za jasną i czytelną odpowiedź? I wcale się nie dziwię, że samotny walnął komentarz, bo wystarczyło wpisać w google Maternity Allowance i masz jak byk pierwszy link do stronki, przetłumaczonej z angielskiego (bo rozumiem, że angielski sie kłania), gdzie ową informację można znaleźć.
Nie nazywaj ludzi durniami, skoro ich nie znasz, bo równie dobrze ktoś mógł pomyśleć tak samo o Tobie, kiedy założyłaś ten wątek.

umisiak
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 17 gru 2010, 18:51
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 8 lut 2012, 19:09 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

Dureń – głupiec, człowiek ograniczony, niepoważny, bezmyślny
w dzisiejszych czasach można tak nazwać człowieka, który nie potrafi
korzystać z dobrodziejstw internetu i ogranicza się do czerpania
wiedzy z jednego portalu np. Bham.pl

Nie czuję się durniem, ale możesz mnie nazywać jak ci się podoba
ja zazwyczaj nie zniżam się do poziomu ludzi ograniczonych

O jedno co mogę ciebie prosić to nie nazywaj malaroksi durniem
z tego względu że ona dobitnie odpowiedziała na twój post,
zadała sobie tyle trudu co tobie nawet do głowy nie przyszło
i chyba należą jej się podziękowania

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 30 paź 2012, 20:46 Re: Czy nalezy mi sie macierzynski?

Malaroksi dziekuje ci za jasna i czytelna odpowiedz :D

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI