IEE Wiring Regulations 17th Edition (BS 7671 2008) uprawnie

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
witam
jestem zainteresowany zrobieniem uprawnień elektrycznych w uk
tzw. IEE Wiring Regulations 17th Edition (BS 7671 2008)

w Polsce zrobiłem sep kilka grup + energetycne i gazowe ale jak wiadomo w angli oczekują angielskich uprawnień elektycznych

moje pytania

gdzie moge zrobić kurs w Birmingham ?

gdzie moge zdać egzamin ?

oraz czy moge podejść do egzaminu bez kursu ??

jestem w posiadaniu ksiąszki do nauki w wersji pdf jak by ktoś chciał to piszcie

pozdrawiam Mirek
Avatar użytkownika
mirek_by
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 27 paź 2012, 15:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 28 paź 2012, 10:19 Re: IEE Wiring Regulations 17th Edition (BS 7671 2008) upra

W Brum w wielu college'ach możesz zrobić ten kurs, oczywiście z egzaminami, np. w MBC, czy City College. Kurs nazywa się City & Guilds (C&G) 2381. Obecnie 17th edition 2008 with amendments 2011.
Wątpię, czy ktoś Cię dopuści do egzaminu bez kursu. Egzamin będzie w college'u w którym robisz kurs. Jest to on-line egzamin, 2 godziny, 60 pytań. Wynik może być "pass", czyli zdany, lub "fail", czyli oblany i nie ma żadnych ocen pośrednich. Na pass'a, o ile dobrze pamiętam było 60% prawidłowych odpowiedzi. Na egzaminie można używać jednej książki, czyli BS7671 - bez niej właściwie zdanie egzaminu jest niemal niemożliwe.

Dodano: -- 28 paź 2012, o 10:21 --

Pracodawcy przeważnie jeszcze wymagają C&G 2391 Inspection & Testing, warto zrobić.
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Poszukaj w necie kursyelektryczne po polsku, ja korzystalem z uslug jednej firmy ktora przygotowuje uczstnikow do zdania egzaminow, firma jest z Londynu ale jak maja wiecej chetnych to kurs odbywa sie w Birmingham

Mack
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 30 kwi 2010, 12:57
Lokalizacja: sam nie wiem
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI