telefon z laptopem

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez eewula » 25 paź 2008, 12:19 telefon z laptopem

Sluchajcie znalazlam ciekawa stronke ze przy zakupie jakiegos tam modelu telefonu moge otrzymac za free np.laptopa :)
http://www.buymobilephones.net/
wybierasz model,plan taryfowy i dostajesz dodatkowy gadzet :)
Jestem tak naprawde przed zakupem telefonu i pomyslalam sobie czemu by przy okazji nie miec laptopa/chcialabym bardzo/ ale jakos sie obawiam.
Wiec pomyslalam ze zaciagne jezyka i zapytam was co wy o tym myslicie?a moze kupowaliscie? poradzcie cos,pozdrawiam
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 25 paź 2008, 12:38 Re: telefon z laptopem

Policz sobie ile kosztuje telefon, dodaj do tego cenę tego wypasionego laptopa ktory daja "za darmo" teraz wez dlugosc trwania kontraktu w miesiacach i pomnoz przez rate miesięczna od kwoty tej odejmij cene laptopa i telefonu i znowu podziel na ilosc miesiecy i porownaj czy ta kwota bedzie mniejsza czy wieksza jak miesięczna rata za podobna ilosc uslug ("free" miesiecznych textow, rozmow...) w innych firmach. Ponadto mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę, że za ten laptop zapłacisz cenę rynkową (jesli nie lepsza) co do grosza, tylko że w ratach miesięcznych?

Od tego są marketingowcy, aby tak zakręcić klienta żeby wydawało mu się że dostaje coś za darmo albo za 50% ceny. Przy średnich marżach na poziomie 5-10% nie byłoby to dziwne, że na codzień w sklepach mamy obniżki po 30-50 % :O Ktoś tu kręci jak na mój gust. Nie wspominając już o takich trikach typu:

Produkt A wart 20 fu nie sprzedaje sie na sklepie, manager robi promocję: daje szyld: "produkt A promocja!! wcześniej kosztował 60 fu a teraz tylko 25" i co się dzieje? schodzi wszystko w jeden dzien, a klienci jescze sie ciesza jak dzieci ;)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2069
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI