Jaki sprzęt AGD ?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 19 paź 2011, 08:43 Jaki sprzęt AGD ?

Witam.
Muszę kupić lodówkę,pralkę i zmywarkę zastanawiam się nad marką BEKO ale nigdy nie miałem sprzętu tej firmy. Jeśli macie jakieś doświadczenia z tą marką to proszę o wpisy.

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Maciej 25 » 19 paź 2011, 08:49 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Polecam , mam w domu lodówkę i pralkę owej firmy od dłuższego czasu, i jak do tej pory jestem zadowolony. Nie ma problemów ze sprzętem.
Avatar użytkownika
Maciej 25
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Dołączyła: 9 mar 2010, 12:38
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 19 paź 2011, 10:34 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Prawda jest tak że każdy sprzęt jest dobry pod warunkiem że się nie psuje, a awarii nikt nie jest w stanie przewidzieć. Patrz na funkcjonalność, ekonomiczne zużycie energii i módl się by się nie psuło.
To nie te czasy że sprzęt był na wieki, ruch w interesie musi być...

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 19 paź 2011, 11:04 Re: Jaki sprzęt AGD ?

No są marki nie do zajechania np MIELE tylko że taki sprzęt jest dla mnie za drogi. BEKO jest tanie tylko nie miałem nigdy nic z tej firmy i wlasnie chciał bym sie cos dowiedzieć. Jedną opinie od kolegi Maciej 25 (dobrą) już mam.

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 19 paź 2011, 11:37 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Z uporem maniaka stwierdzę że moje słowa są dobrą radą a skoro tobie zależy na ilości osób zadowolonych do ilości niezadowolonych z konkretnej firmy to poczytaj coś o beko oczywiście nie twierdzę ze beko jest najgorszą z możliwych.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 233
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 19 paź 2011, 12:22 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja jestem zadowolona z firmy BEKO -ponieważ w mojej pralce po 10-latach użytkowania nastąpiła awaria,bębna,więc praleczka do wymiany,natomiast moja lodówka,również tej firmy ma 15-lat i dalej działa bez zastrzeżeń,ale wybór należy do Ciebie-pozdrawiam :)

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 paź 2011, 12:29 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja mam pralkę , lodówkę i kuchenkę elektryczną Beko i na święta dokupię jeszcze zmywarkę z Beko , jestem zadowolona , mam ubezpieczony sprzęt więc nawet jak się zepsuje to nie będę płakać a płacę 3f miesięcznie. Używam sprzętu od 2,5 roku i nie mam żadnych zastrzeżeń .
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 19 paź 2011, 12:44 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja mam pralke Beko ponad rok, do tej pory nic jej sie nie dzieje. Jedyna moze wada jest to ze jak upiore cos recznie i chce odwirowac w pralce to mi nie odwirowuje. Wolno kreci ale bęben nie rozpedza sie, nie wiem czy wszystkie tak maja czy tylko moja. Ale to jak pisalam tylko w przypadku gdy w pralce jest tylko jedna-dwie rzeczy, gdy nastawiam normalnie pranie to wszystko jest ok
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 15:58 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Witam . W mojej opini jak i opini powyzszych uzytkownikow Beko jest niezawodne - posiadam pralke i lodowke dzialaja bez zadnych zarzutow:))Moge takze polecic firme hotpoint wczesniej uzywalem dluugi czas i bylo ok nic sie nie zepsulo dzialalo jak potrzeba.Polecam promocje w argosie Beko lub w Tesco direct. Pozdrawiam

Razor
 
 

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 19 paź 2011, 23:01 Re: Jaki sprzęt AGD ?

U mnie lodówka BEKO najpierw pracowała przez pół roku, później stała wyłączona w garażu przez 1.5 roku, następnie została właczona po przerwie i pracuje OK już od 14-stu miesięcy. Sezonowanie w garażu nie popsuło jej.Teraz większość sprzętu białego AGD różni się tylko plakietką producenta, a podzespoły i tak u większości jest made in China.
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 paź 2011, 08:47 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Na świecie jest tylko kilku (4 czy 5) dużych producentów AGD.
Przychodzi przedstawiciel Beko - "Poproszę 120 tys tego modelu ale z moim logo"
Przychodzi przedstawiciel Miele - "Zamawiam 250 tys sztuk tego modelu, z moim logo i damy naszego designera"
Przychodzi przedstawiciel ....

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2523
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 20 paź 2011, 09:14 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Zebys wiedzial Adam! Niestety czasy Indywidualnosci minely i podstawá do produkcji jest OPLACALNOSC! i a taki schemat jak Adam pisze jest wlasnie jednym z nahbardziej oplacalnych w przemysle.Wiekszosc produkcji tak sie kreci!
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 20 paź 2011, 15:33 Re: Jaki sprzęt AGD ?

to i ja sie dopisze, posiadam w polsce lodowke beko w mieszkaniu, ktore wynajmuje dla ludzi, na dzien dzisiejszy lodowka ma okolo 5 lat i nikt nie zglaszal awarii.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Dżastina » 21 paź 2011, 07:51 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Witam,
Miesiąc temu kupiłam zmywarkę Beko a tydzień temu lodówkę. Mam nadzieję że będę zadowolona. Dla zainteresowanych zakupem sprzętu AGD polecam stronkę (chyba najtańszą ) http://www.appliancesonline.co.uk/ . Dostawa następnego dnia, wnoszą do domu nawet jeśli ktoś mieszka na piętrze. Polecam !!!!

Dżastina
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 25 kwi 2007, 09:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dobosz65 » 8 gru 2011, 15:24 Re: Jaki sprzęt AGD ?

Ja mam piekarnik BEKO i też nie narzekam :) Ale chyba niedługo zacznę, bo za pół roku wracam do Polski, muszę się od podstaw wyposażyć, a widzę samych innych producentów http://www.euro.com.pl/piekarniki-do-zabudowy.bhtml :( Ktoś wie, czy jest jakiś odpowiednik w jakości na rodzimym rynku?

Dobosz65
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 gru 2011, 14:43
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI