HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 26 sty 2008, 13:36 HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Witam czy ktos juz pracowal w tej firmie ?? Od poniedzialku zaczynam tam prace i chciala bym sie dowiedziec cos nieco. Moze ktos am pracuje lub pracowal ?

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kate-i-tom » 26 sty 2008, 18:47 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Witaj.
Zaznaczam ze nie pracowalem tam tylko odbieralem naczepe z towarem ale co produkuja nie zwracalem uwagi. Chyba sami Anglicy bo tak ruszali sie jak oni tylko potrafia (powoli).
To wszystko co moge powiedziec...
Powodzenia...


Witam czy ktos juz pracowal w tej firmie ?? Od poniedzialku zaczynam tam prace i chciala bym sie dowiedziec cos nieco. Moze ktos am pracuje lub pracowal ?

kate-i-tom
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 paź 2007, 19:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Beowulf » 13 lut 2008, 16:38 Hazelock

Witam pracowalem w tej firmie 2 tygodnie . Robota latwa fajna i przyjena ( dla malpy )wkladasz korek zielony do czerwonego i metka i tak 8 godzin , dobrze placa 5.72 na godzine . Rekrutacja zajmuje sie Stafline poczytaj sobie o Stafline przez 2 tgodnie pracy nie spytali sie mnie czy mam jakies papiery Home office itp .Obecnie juz nie pracuje nie wiem z jakiego powodu i za co po 2 tygodnach pracy dostalem sms o tresci No more work for you at Hazelock. Podejrzewam tu Stafline o leki kociol co rusz oprowadzali nowe grupy pracowników moze tu chodzi o rotacje pracownikow.Nauczyli sie od poakow rotacji i teraz ja sami zaszczepiaja na rynek pracy fakt jest jeden jest nas polakow za duzo na wyspach i moze tak sobie rotuja bo w kolejce stoji sobie nastepnych 30 polakow czekajacych na prace w Birmingham ogolnie widze lipe z praca oblazlem rozne agencje i zarejestrowalem sie i tu juz idzie 3 tydzien a tu nic nie daje znaku .Opinia na temat Hazelocka moze byc daje +3 ale Stafline to jakies dziadostwo .A jeszcze jedna rada nie rozmawiajcie o pracy w hazeloku z polakami nie warto lepiej poadac o pogodzie lub raczej milczec .

pozdrawiam Beowulf

Beowulf
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 lut 2008, 16:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 21 lut 2008, 19:37 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

dzięki za informacje.
Ja tam popracowałam tylko tydzień :-|
pozdrawiam

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 14 kwi 2012, 17:30 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Hej odświeżę trochę wątek :) czy coś się zmieniło w hozelocku? bo posty powyżej są z 2008 roku :) byłam tam na rozmowie i mam czekać na tel. pełno kwitów wypełniałam, dowiedziałam sie co i za ile...ale mam pytanie czy ktoś jakoś niedawno tam pracował, albo nadal pracuje? słyszałam, ze co rusz się tam sytuacja zmienia jeśli chodzi o pracowników...
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 14 kwi 2012, 21:38 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Jeśli nic się nie zmieniło, to jest to firma sezonowa. Pracują 8 miesięcy w roku a później przerwa. Produkują akcesoria do podlewania ogrodów. Więc późną jesienią i zima to nie sezon dla nich.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2523
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 16 kwi 2012, 20:51 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

chalimala, ja tez bylem ostatnio w Hazelocku zarejestrowac sie i czekam co dalej. A ty pracujez juz?

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez chalimala » 16 kwi 2012, 21:34 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Nie ja też czekam...byłam w piątek i kazali czekać na telefon więc póki co dalej poszukuje pracy :) a co Ci powiedzieli? bo ze mną było trzech gości i oni tam dostali jakąś karteczke i czekali, a mi kazali iść do domu i czekać cierpliwie na telefon więc nie robie sobie wielkich nadziei :)
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 16 kwi 2012, 21:38 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Ja bylem w czwartek, wypelnilem papierki i powiedziano mi abym czekal na kontakt, a po tygodniu ewentualnie sam zadzwonil. Czyli nic konkretnego na razie.

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez chalimala » 17 kwi 2012, 10:24 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

no to czekamy...zobaczymy czy to pic na wode czy faktycznie może coś z tego być. Nic ide dalej szukać pracy :D
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 18 kwi 2012, 14:50 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

justyna37 napisał(a):hey moj maż dzwonił do agencji NOVA na dadley Pani Wioletta nie stety nie nalezała do najmilszych osob trktuje człowieka z gory jakby miala pretensje ze przeszkodził jej w piciu kawy a to do jasnej białej jest ich praca wrrrrrrrrrrrr

No i jakie wiesci z tejze agencji?

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez skullita » 18 kwi 2012, 18:43 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

nie miejcie zadnych nadzieji na hozelocka - w piatek zwolnili 30 osob, i ten piatek kolejne 40 ma poleciec w tym ja. tyle w tym temacie

skullita
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 lip 2009, 16:05
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skullita » 18 kwi 2012, 19:10 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

Pani? Tam rekrutuje facet o imieniu Charlie. Wporzadku facet.

skullita
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 lip 2009, 16:05
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 18 kwi 2012, 21:26 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

skullita, dzięki za info :) szukam zatem dalej :) justyna37, a Twój mąż był chyba raczej w agencjii, a nie w hozelocku, bo tam tak jak napisała skullita, rekrutacją zajmuje się Charlie.
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dora86 » 15 maja 2012, 16:15 Re: HOZELOCK Midpoint Park pracuje tak kto ???

skullita napisał(a):Pani? Tam rekrutuje facet o imieniu Charlie. Wporzadku facet.



Smieszny facet:) Pracowalam tam kilka lat temu i uwielbialam ta prace:) Suoper praca i oczywiscie byla stresowa ale ludzie spoko:) A charlie byl smieszny:) i zawsze zartowal i powazny:)

Dora86
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 15 maja 2012, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA