VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 17 lip 2007, 12:23 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

luuu dopiero 5 sierpnia wracam z PL :( ale udanej imprezki zycze ;D
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 17 lip 2007, 12:25 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Ja tez postaram sie byc moze i moje zycie towarzyskie sie zmieni:):)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Justynaa » 17 lip 2007, 12:44 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Bardzo chce Was wszystkich poznac i pogratulowac swietnego forum wiec na pewno bede :) Do zobaczenia !! I poznania :)
Avatar użytkownika
Justynaa
Początkujący
 
 
Posty: 38
Dołączyła: 26 cze 2007, 20:32
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 17 lip 2007, 13:06 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

aaa... ja mam takie podstawowe pytanie do TESI geckiej :grin:

Będziesz.....................?????????????????????????????????????????????????? :?: :!:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bboy » 17 lip 2007, 15:47 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

ja bardzo bym chciał, to byłby mój pierwszy raz, ale będę w pracy :sad: tak mi zmiana wypada, poprzednie spotkanie forumowiczów też przegapiłem z powodu pracy :sad: po prostu pech, a wolnego wziąć nie mogę bo 31 lipca lecę do Polski, więc to nie przejdzie, mam nadzieję, że na następne już się wybiorę

życzę udanej imprezy wszystkim

bboy
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 19 lis 2006, 09:08
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 17 lip 2007, 17:29 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Insanity napisał(a):aaa... ja mam takie podstawowe pytanie do TESI geckiej :grin:

Będziesz.....................?????????????????????????????????????????????????? :?: :!:


aaa ja podtawowo odpowiadam do Insa (nie-greckiego:P) :grin:

Nie Będę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w Polsce jeszcze się wakacjuje i wracam do Anglii we wrześniu ;)

do zobaczenia wtedy, Insuś :) :oops:

i przy okazji
jak zawsze...

UDANEJ IMPREZKI

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 17 lip 2007, 17:46 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Witam :wink: Szkoda ze tym razem Nas nie bedzie akurat 27 lipca lecimy do Polski :cry: w kazdym razie zycze Wam udanej zabawy. :lol:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 17 lip 2007, 19:12 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

no to chyba i ja wpadne, biwak mi przepadl, ale na soczek wpadne :mrgreen:

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 17 lip 2007, 21:38 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Spoko postaramy sie z Plaziem, szkoda ze Toma nie bedzie- w Polsze
ale narobimy zdjec i bedzie zalowal ;-) hehe :cool: trza sie bawic;-) Zwlaszcza jak mam pierwszy raz(zawsze naj).
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 lip 2007, 22:32 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Insanity
Insanity napisał(a)::razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: no to bedzie znowu imrezka. Dorotak, tylko prosze sie tym razem nie upijac tak mocno. :shock:


ja bardzo przepraszam ale pijana nie bylam :mrgreen: :oops: :twisted:
tylko bardzo zadowolona z zycia i z imprezki. Bo przeciez udana byla, no nie????? teraz tez mam zamiar byc zadowolona :mrgreen: :twisted:
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Patrykk » 17 lip 2007, 23:09 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

jak tak to pewnie że przyjdę ale nie sam , będzie nas wielu :) pozdro dla DOROTKI :wink:

Patrykk
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 29 kwi 2007, 11:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 18 lip 2007, 06:56 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

Ja niestety nie przyjde bo lece do kaczogrodu
Zycze Wam Udanej imprezki i smacznych slonych paluszkow...
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 18 lip 2007, 09:06 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

dorotajab napisał(a):Insanity
Insanity napisał(a)::razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: no to bedzie znowu imrezka. Dorotak, tylko prosze sie tym razem nie upijac tak mocno. :shock:



Heheheh, nooooooooooo wcale, szczególnie jak wróciliśmy z Lolą z bankomatu, i zjadałaś mi z Anek moje ptasie mleczko. HEHEHEHEH... :mrgreen:
ja bardzo przepraszam ale pijana nie bylam :mrgreen: :oops: :twisted:
tylko bardzo zadowolona z zycia i z imprezki. Bo przeciez udana byla, no nie????? teraz tez mam zamiar byc zadowolona :mrgreen: :twisted:
:oops:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Profes79 » 18 lip 2007, 11:45 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

No ja niestety off (chociaz chetnie bym znowu sprobowal paluszkow ;)) ale dopiero 6 sierpnia z powrotem. Wakacj, wakacje...

Profes79
Rozeznany
 
 
Posty: 142
Dołączył: 16 gru 2006, 20:01
Lokalizacja: LOdz, POlska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cincin » 18 lip 2007, 17:07 Re: VIII spotkanie forumowiczów bham.pl

w takim razie bede na pewno :)

i moze uda mi sie kogos przyprowadzic :)

cincin
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączył: 4 lut 2007, 12:13
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron