Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez adamirus » 21 lis 2010, 11:40 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

yoki napisał(a):Wychodze z propozycja wieczornego wyjscia na drinka :)
Mam nadzieje,ze sie tym razem zorganizujemy :)
Moze nastepna sobota? 27 listopada?


mój M ma urodzinki więc i tak wychodzimy :-)
będziemy w Oceanie ;)

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 21 lis 2010, 14:55 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

yoki napisał(a):Wychodze z propozycja wieczornego wyjscia na drinka :)
Mam nadzieje,ze sie tym razem zorganizujemy :)
Moze nastepna sobota? 27 listopada?

adamirus napisał(a):mój M ma urodzinki więc i tak wychodzimy :-)
będziemy w Oceanie ;)

hmmmmmm, ktoś jeszcze chetny?
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 21 lis 2010, 14:56 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):hmmmmmm, ktoś jeszcze chetny?



im większe towarzystwo tym lepiej :mrgreen:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 22 lis 2010, 20:52 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

27 akurat ma robię dinner party dla znajomych :roll:
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 22 lis 2010, 21:31 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):hmmmmmm, ktoś jeszcze chetny?
na solihull pewnie tak, do centrum odpadam, nie widzi mi sie samotna podroz po ciemaku;/

[ Dodano: |26 Lis 2010|, o 13:27 ]
DZIEWCZYNY KTORE MAJA OCHOTE NA POPOLUDNIOWE POTKANIE NA GRZANE WINKO???:) CENTRUM GERMAN MARKET NP 4 LUB 5 GRUDNIA :)))))
:564: :mikolaj: :jelen: :682: :580:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 27 lis 2010, 09:48 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ja bede na German Market dzisiaj po południu. tak. Jak wcześniej wspominalam zabieram znajomych, ale sama nie mogę pic winka bo biorę leki. Także chętnie pisze się na spotkanie w grudniu.
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 27 lis 2010, 13:20 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Chyba przestane się w tym wątku wypowiadać,bo widzę ze za każdym razem odstraszam hehe :)))
Bawcie się dobrze dziewczyny :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 27 lis 2010, 13:54 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):DZIEWCZYNY KTORE MAJA OCHOTE NA POPOLUDNIOWE POTKANIE NA GRZANE WINKO???:) CENTRUM GERMAN MARKET NP 4 LUB 5 GRUDNIA :)))))
:564: :mikolaj: :jelen: :682: :580:

MI PASUJE :mikolaj:

yoki, nie odstraszasz! :lol:
ja z mila checia sie z Toba spotkam za tydzien! :582:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 27 lis 2010, 17:34 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):ja z mila checia sie z Toba spotkam za tydzien! :582:

i ja ;)
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 27 lis 2010, 18:08 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

kto da wiecej ;))) :mrgreen:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 28 lis 2010, 00:33 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

my dzis bylismy na german market... i wrazenia sa takie ze zimno i duzo ludzi i trzeba sposobem sie wmanewrowac w dogodne miejsce :) ale udalo sie, mielismy nawet dwa stoliki :-P

skusilam sie na grzane wino chociaz nie gustuje w tego rodzaju trunkach, ale los nie byl mi dany wypic go do konca bo koleznka chciala zobaczyc co jest napisane pod spodem kubka i wziela i przechylila i wylala winko... dobrze ze jej zielony plaszczyk nie ucierpial ;)

ale za to czekolada ciepla pychota... jak ktos lubi to dolewaja biii cos tam- nie znam sie ale mowiono ze to jakis super ekstra likier i wogole mniam :)
a czekolada to z bita smietana serwowana jest... i te pyszne nalesniki ... mniam!!!!!! :-D

ludziow jak mrowkow- nie polecam soboty, nie polecam chyba zadnego dnia, a juz na pewno wieczoru :mrgreen:

trzeba sposobu i silnej woli zeby wytrzymac przepychanki i zimno :)

ja sie bawilam wyyyysmienicie bez wzgeldu na wszytko :)
dobranoc
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 lis 2010, 11:44 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

dorotajab napisał(a):my dzis bylismy na german market... i wrazenia sa takie ze zimno i duzo ludzi i trzeba sposobem sie wmanewrowac w dogodne miejsce :) ale udalo sie, mielismy nawet dwa stoliki :-P

ludziow jak mrowkow- nie polecam soboty, nie polecam chyba zadnego dnia, a juz na pewno wieczoru :mrgreen:

trzeba sposobu i silnej woli zeby wytrzymac przepychanki i zimno :)

ja sie bawilam wyyyysmienicie bez wzgeldu na wszytko :)
dobranoc


czyli jak co roku ;DDD
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 28 lis 2010, 13:18 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):
dorotajab napisał(a):my dzis bylismy na german market... i wrazenia sa takie ze zimno i duzo ludzi i trzeba sposobem sie wmanewrowac w dogodne miejsce :) ale udalo sie, mielismy nawet dwa stoliki :-P

ludziow jak mrowkow- nie polecam soboty, nie polecam chyba zadnego dnia, a juz na pewno wieczoru :mrgreen:

trzeba sposobu i silnej woli zeby wytrzymac przepychanki i zimno :)

ja sie bawilam wyyyysmienicie bez wzgeldu na wszytko :)
dobranoc


czyli jak co roku ;DDD


Dokładnie :)

Ja tez byłam wczoraj popoluniu ze znajomymi i wrażenia takie same :) Szkoda tylko ze nie byłam w stanie wypatrzec nigdzie nikogo znajomego - cały czas skupiona żeby nie stracić z oczu moich przyjaciół.
Poza tym jak co roku jadlam ziemniaczki z kotletem i wypilam czekoladę z amaretto - pycha!
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 28 lis 2010, 19:07 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

mnie tez pasuje za tydzien wiec chetnie sie spotkam :wink:
R nikogo nie odstraszasz ;)
dorotajab napisał(a):trzeba sposobu i silnej woli zeby wytrzymac przepychanki i zimno

ja zaprawiona w boju :mrgreen: kiermasz bozonarodzeniowy na rynku w Krakowie wyglada tak samo
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 313
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 29 lis 2010, 09:05 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Hanoka masz racjenkiermasz w Krakowie to niezla zaprawa zakupowa :mrgreen:
Kurcze teskni mi sie za moim ukochanym Krakowem a w swieta okropniasto

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET