Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez adamirus » 12 gru 2010, 20:37 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

dorotajab, bossska jest ta parasolka :-)
serio :-)

i ty też boska :mrgreen:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 12 gru 2010, 20:37 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

malaroksi, aahahaha o tej samej godz.napisalysmy :mrgreen:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 12 gru 2010, 20:38 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

xvioletx napisał(a):bogini8 napisał/a:
dorotajab,ja tez wypatruje tej parasolki:D i dla mnie wyglada to jak galazki wisni opadajace ci na plecy:d


Pomyślałam dokładnie to samo :)

ja tez! :lol:

a ja mam ochote na sledzia w occie g:D>

wykapalam se razem z corcia, ktora po drzemce w aucie nie ma zbytnio ochoty na sen :twisted:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 12 gru 2010, 20:39 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):a ja mam ochote na sledzia w occie g:D>


o rrrany jakie smaki :lol:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 12 gru 2010, 20:43 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

adamirus napisał(a):dorotajab, bossska jest ta parasolka :-)
serio :-)

i ty też boska :mrgreen:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: boska bo pod boska parasolka- uwierz mi ze takie lampucery i inne szkarady braly ja do reki i zamienialy sie jak ropuchy w ksiezniczki- miala swoja magie... pozniej umarla bo z kwiatow zrobiona byla... kazde piekno ma swoj kres ;)

jak tam winko w glowce? grzeje dalej ? :mrgreen:
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 12 gru 2010, 20:47 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

dorotajab napisał(a):jak tam winko w glowce? grzeje dalej ? :mrgreen:


eee już nie
już głowa zaczyna boleć i wypadałoby :razz: żeby nie bolała :razz: wypić coś znowu :lol:

ja jednak ratuje się gorącą herbatką :mrgreen: i zaraz spadam spać.

dorotajab napisał(a):miala swoja magie...


no napewno
ale ogólnie pomysł super !

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 12 gru 2010, 21:01 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ale zescie sie rozpisaly :) Spotkanie bylo super, jestem jak najbardziej za nastepnym, tylko juz wtedy zebysmy sobie gdzies usiadly w cieplym pomieszczonku, bo dzis po tym calym lazeniu jestem padnieta :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 12 gru 2010, 21:56 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja dopiero teraz pisze bo x factora ogladalam ;)

xvioletx napisał(a):Bylo bardzo miło, po nowym roku musimy znów gdzieś się wybrać

jestem jak najbardziej za :mrgreen:

tajemnica avatarka doroty rozwiazana :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 313
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez syjonka » 12 gru 2010, 22:16 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

kurcze, to aż 5h się szwędałyście? ja to tyle czasu niestety wam nie mogłam poświęcić, ale i tak dzięki za tą krótką chwilę, ale byłam głodna jak wróciłam bo naleśnik w ramach obiadu to tylko zabicie poczucia głodu.
oczywiście również się podpisuję pod noworocznym spotkaniem, tylko przed 15stycznia bo do pl lecę:D

dorotajab, ja to w ogóle ślepawa jestem, ja tam widziałam jakiś wodospad za tobą (to białe to niby miała być piana) ale jak już wspomniałam ślepawa jestem:))

jeszcze raz dzięki i szkoda, że nie mogłam zostać do końca
Avatar użytkownika
syjonka
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 25 kwi 2010, 00:16
Lokalizacja: Edgbaston/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 12 gru 2010, 23:46 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

syjonka napisał(a):dorotajab, ja to w ogóle ślepawa jestem, ja tam widziałam jakiś wodospad za tobą (to białe to niby miała być piana) ale jak już wspomniałam ślepawa jestem:))

Syjonka mnie tez sie kojarzylo cos z woda. Ale raczej jak z jakiejs fontanny woda oblewajaca Dorote. Hihi dobrze ze wszystko sie wyjasnilo!! ;)
Tez dziś bawiłam sie na German Market (niestety nie moglam sie przylaczyc), ale tak wypatrywalam czy zobacze jakies zgrupowanie polskich kobitek. Nie wiem jak moglo mi umknac skoro tyle sie Was zebrało.
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 gru 2010, 01:10 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

mamuśka twins napisał(a):Nie wiem jak moglo mi umknac skoro tyle sie Was zebrało.
dokladnie 11 ;) bylysmy glosne i raczej rzucalysmy sie w oczy hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 13 gru 2010, 12:29 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119 napisał(a):Spotkanie bylo super, jestem jak najbardziej za nastepnym, tylko juz wtedy zebysmy sobie gdzies usiadly w cieplym pomieszczonku, bo dzis po tym calym lazeniu jestem padnieta

To tak jak ja:) nie mam na nic dziś siły...a tyle prasowania się nazbierało i zamiast się za to zabrać to siedze przed kompem . Całe szczęście Olcia spi( oby jak najdłużej:))

[ Dodano: |13 Gru 2010|, o 12:33 ]
dokladnie 11 bylysmy glosne i raczej rzucalysmy sie w oczy hehe
_________________

Następnym razem koniecznie musimy zakupić sobie te wysokie czapki to już wogóle nie bedzie problemu z odszukaniem się:)
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 gru 2010, 14:01 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Agadz27 napisał(a):Następnym razem koniecznie musimy zakupić sobie te wysokie czapki to już wogóle nie bedzie problemu z odszukaniem się:)

czapy byly the best:)
i nie zapominajmy o plakietkach hihih
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 27 sty 2011, 20:40 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

coś ucichło ;)
czyżby na ostatnim spotkaniu było tak strasznie ? :razz: że nie chcecie więcej :mrgreen:

to ja z pomysłem rozruszania towarzystwa :twisted:
co powiecie na sobotnie-wieczorne spotkanie na drinka :razz:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 27 sty 2011, 20:54 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

no faktycznie, od grudnia ciiiiiisza tu :neutral:
adamirus napisał(a):to ja z pomysłem rozruszania towarzystwa :twisted:
co powiecie na sobotnie-wieczorne spotkanie na drinka :razz:

oł jeeeee! :mrgreen: :koncert: :564: :gitara: :580: ??:::
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron