Mamusie z Birmingham i okolic

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez babulki » 17 paź 2007, 18:13 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

witam mamusie
pisze do was bo planujemy przeprowadzic sie w wasze okolice
obecnie mieszkamy pod londynem ale ze wzgeldu na tutejsze ceny mieszkan postanowilismy zamieszkac ta,m gdzie nie sa one tak przerazajace i nieludzko wysokie hihi
wybor padl na birmingham.. meza szef mieszka niedaleko i ma tam dla niego prace,
poza tym mamy tam jedna pare znajomych zatem nie bedzie taak zle mam nadzieje
bylismy w birmingham wiele razy w odwiedzinach wlasnie u tych przyjaciol...
takze zdarzylismy poznac centrum miasta- poza shopping center niezaciekawe...
nie wiem nawet w jakiej dzielnicy mieszkaja znajmoi ale wjezdzamy do nich od strony solihull i shirley

my myslimy nad solihull.... slyszelismy ze to ladne miasteczko
i tak sie zastanawiamy
tam gdzie mieszkaja znajomi jest brudno i nieciekawie wiec odpada
a wy co radzicie?
i czy jakas mama klika z solihull??
ja jestem bardzi towarzyska i chetna na spotkania...
lubie chodzic kilometrami, moge do was dojechac jesli bedzie dojazd z miesjca gdzie zmaieszkam hihi

nasze obecne miasteczko jest super
nieduze, wszwedzie na nogach chodze, shopping center nie tak duzy jak u was ale tez spory.. ogolnie mamy tu duuzo przyjaciol i naprawdfe nam sie tu dobrze zyje.. ale.. takie zycie juz nie ma sensu.. zwlaszcza teraz kiedy jest nasz 3 meisieczny leonek
na wynajem one bedroom jeszcze nas stac
ale zaczyna sie robic ciasne a wieksze juz drozsze..
ech ceny tutejsze nas powalaja...

wiec ryzylujemy troche i szukamy szczescia u was

bede wdzieczna za wszelkie wskazowki i info
dodam ze nasz plan zaistnial kilka dni temu i nawet znajomi jeszcze nie wiedze w Bham.. hihi poczekamy az dojdzie do skutku hihi

pozdrawiam i obiecuje tu do was zagladac
buziaczki papa
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 22 paź 2007, 13:19 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

siemanko!Dawno tu nie bylam ale widze ze nie jest zle rozmowa sie toczy.Pozdrawiam wszystkich bardzo goraca w ten zimny dzionek :-)

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez erni » 24 paź 2007, 09:22 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

jezeli chodzi o dzielnice ktore najlepiej omijaj z daleka to jest to lozels handsworth aston perry barr polecam erdington oraz np dudley ogolnie wszystkie mniejsze miasteczka ale w okolicach birmingham nie w srodku poczytaj tez o halesowen

erni
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 30 lip 2007, 07:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 26 paź 2007, 20:46 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witaj Babulki :-D

Jeśli chodzi o Solihull, to jest tam rzeczywiście ładnie i też tam mieszkałam przez pół roku, a potem przeniosłam się do Acocks Green, jest blisko Solihull, ale calicza sie już do Birmingham. Bardzo mi sie tu podoba, jest fajne centrum, polski sklep, mieszka tu dużo Polaków i mieszkania są trochę tańsze niż w Solihull, ale czasem ciężko coś znalęźć.
Jeśli myślicie o tej części Birmingham to polecam właśnie Acocks Green, Hall Green, Solihull i Shirley.

Też mam 3-miesięcznego szkraba :-D

pozdrawiam :!:

[ Dodano: Pią Paź 26, 2007 21:55 ]
wkrótce przeprowadzam sie do Kings Norton (niestety :sad: ), nie znam tej dzielnicy i chciałabym bardzo poznać nowe mamusie które tam lub w okolicy mieszkają.
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 22 lis 2007, 14:25 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

hej mamuski
co tu takie pustki?
u nas postanowione
koncem stycznia zamieszakmy w birmingham
okolice solihull
mieszkania jeszce nie mamy
ale w przyszlym tyg zaczynamy poszukiwania hihi
pozdrowionka i mam nadzieje do zobaczenia

na jakich watkach klikacie regularnie??
chcialabym dolaczyc
i was poznac lepiej
buziole
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaaria » 3 gru 2007, 18:31 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

witam.mam 2 letnią córeczkę.a obecnie jestem w 3 miesiącu ciąży.trochę samotność doskwiera. mąż cały dzień w pracy.pozdrawiam. jestem z handsworhu.

kaaria
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 30 lis 2007, 19:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 3 gru 2007, 19:07 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

kaaria jesli dobrze kojarze to handsworth jest w okolicach hall green tak? bo my tam, gdzies bedziemy szukac mieszkamia
ja juz tam dotre za 2 miesiace to mam nadzieje ze sie spoktamy.. hihi
a jak sie czujesz jako ciezarowka? mdlosci itd cie mecza? jakby co to pisz na maila badz priva
pozdrawiam
madziorka
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magdunia22 » 3 gru 2007, 19:16 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Hej
Ja mam 2.5 letniego synka mieszkam kolo wiezienia Winson Green.Tez sie nudze,a moj synek chcialby poznac kolege lub kolezanke.Pozdrawiam
:wink: :wink: :wink:

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaaria » 3 gru 2007, 19:21 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

handsworth wood. kurde nie wiem czy daleko jest czy blisko hall green. ale napewno w oklicach. no męcza mdłosci. moze sie spotkmy. a jaki jest twoj stan? masz dzidzie czy na nią czekasz?
pozdrówki

kaaria
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 30 lis 2007, 19:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 3 gru 2007, 19:46 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

kaaria nic sie nie martw ja dojade gdzie trezba hihi lubie sie wloczyc wiec dam rade.. nawet z wozkiem hihi
mam leosia ktory w przyszlym tyg konczy 5 miesiakow hihi
dziecko pozdroznik , wesoly kochany hehe

kaaria do tego czasu jak dojade do bham to mdlosci cie opuszcza hehe wiec
ja w ogole nie mialam nic.. ciaza lajtowa na maxa hehe
a twoja 2 letnia coreczka jak ma na imie? pewnie wesolo z nia masz co? zaczyna gadac .. hihi fajny jest taki wiem hehe

magdunia z toiba tez bym sie chetnie spotkala
a do tego czasu mozemy poklikac hehe
jak tam twoj synek?? rozrabia? pewnie kochany babel co?

ja juz bym chciala z moim synalkiem pogadac na maxa hihi na razie tylko aguuuu
i smieje na maxa hehe

[ Dodano: Pon Gru 03, 2007 19:47 ]
Xara a ty gdzie sie podziewasz? zalozycielko watku??
musze do ciebie napisac na priva hihi bo dawno nie gadalysmy
pozdrowka
paaaaaaaaa
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kindzulinaa » 4 gru 2007, 19:23 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

siemka dziewczyny!kaaria ja tez jestem z handsworth i mam synia 4-miesiecznego :) pozdrowionka
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kaaria » 2 sty 2008, 17:35 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

hej dziewczyny. coś mało Was.ja zreszta też dawno się nie oddzywałam. :mrgreen: pozdrawiam w Nowym Roku

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 19:13 ]
mam jeszcze pytanie czy któraś z mam starała sie o mieszkanie komunalne i z jakim skutkiem?

kaaria
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 30 lis 2007, 19:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 2 sty 2008, 19:17 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

kaaria napisał(a):hej dziewczyny. coś mało Was.ja zreszta też dawno się nie oddzywałam. :mrgreen: pozdrawiam w Nowym Roku

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 19:13 ]
mam jeszcze pytanie czy któraś z mam starała sie o mieszkanie komunalne i z jakim skutkiem?



swieta..swieta... nowy rok i stad te braki nas na forum...
wroci wsio do normy wkrotce :-D :-D


co do mieszkania - ja sie nie staralam i niemam :sad:
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 23 sty 2008, 22:44 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

hej mamuski hihi
dawno mnie nie byla ale nie dostawalam powiadomien na maila hihi
juz w przyszlym tyg przybywamy na stale do Bham
takze licze na spotkania w realu
odezwie sie jeszcze
poczatkowo mozemy nie byc podlaczeni do sieci ale jak juz sie ulokujemy na dobre to napewno do was klikne heh

pozdrowionka i buziaki dla maluszkow

kindzulina twoj synek miesiac mlodszy od mojego Lelka
kaaria jak tam samopoczucie ??
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 24 sty 2008, 13:14 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

hej moge sie dolonczyc?

mam na imie ania i jestem mama rocznego danielka.mieszkam juz od 3 lat w angli.mieszkalam w roznych dzielnicach a teraz na yardley

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO

cron