Sie bedzie dzialo :)

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez Anastazja » 19 gru 2011, 19:45 Re: Sie bedzie dzialo :)

yummybrummiemummy napisał(a):czy po prostu stawiasz? :584:

Nie,nie kochana stawia ten komu sie urodzi :wink: w sumie to pan kocurek powinien postawic...Tylko gdzie go teraz szukac,no chyba ze to jakis przyjaciel rodziny jest?
Avatar użytkownika
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posty: 820
Dołączyła: 1 sty 2007, 15:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 19 gru 2011, 19:53 Re: Sie bedzie dzialo :)

ewela119, mnie sie @ jedna zaczela wyrzynac, oczywiscie z infekcja, no bo jak mozna by inaczej, to dentystka mi wrecza recepte na antybiotyki 'na wszystkie choroby'. To tlumacze pani, ze to qrcze boli jak zab wyrasta w polik bo za kazdym razem jak otwieram dziob to mi od nowa rozcina od srodka! (A mnie sie dziob dosyc rzadko zamyka :707: ).
No to dentystka standardowo: bitte Paracetamolek. Wiec sie pytam grzecznie, czy nie moga qrde wyrwac i z glowy. Wiec pani, ze 'No, no, absolutely!', bo przed rwaniem musza sobie dentysci xray'em fotke walnac, zeby wiedziec, co tam znajda w tym poliku. Wiec ja mowie 'OK, Miss Dentist, Lets do xray :)'. Ale ona znow, ze 'no, no', bo sie w ciazy fotek nie robi, bo szkodza. To sie jej zapytalam, czy nie szkodzi dziecku, jak matka wpieprza codziennie regularnie 8 Paracetamolkow przez 2 tygodnie bite? No sie mi Miss Dentist obrazila i nie dosc, ze nie zrobila fotki, to dwa dni przed nastepna wizyta dostalam telefon, ze Miss Dentist musi przelozyc, bo bla, bla, bla.

Pieknemu sie kazalam wozic po calym miescie, az mi ktos nie wyrwie i sie znalazl Pan Dentist na Kings Heath i z glowy :)


A teraz, od wczoraj, najgorsze jest to, ze ja tam 'osemki madrej' juz nie mam, musiala zostac gdzies dziura, albocos, bo mnie boli wszystko! Najgorzej szyja, w okolicach migdalow i wezlow chlonnych, polik do ucha i z tylu glowy i szyi. Ale czuje tez, ze idzie od polki, znaczy od zeba-nie-zeba :)

:674:

Dodano: -- 19 gru 2011, 21:01 --

Anastazja, czuje walek i to gruby :519:

Bo pomysl twoj, a ze sie qrde sklada, ze tatulek tez moj no i Molly no i cala ekipa-to-be, to tak sie zastanawiam...

Az tak bardzo mi sie pic nie chce :607:
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 19 gru 2011, 20:38 Re: Sie bedzie dzialo :)

Dlatego tez ja sie ze swoja 8 nigdzie nie fatygowalam bo paracetamol to ja mam w domu i sama wiem ile mozna lykac :P

A przeswietlenia w ciazy faktycznie sie nie robi bo mozna zaszkodzic dziecku
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 22 gru 2011, 04:36 Re: Sie bedzie dzialo :)

:509:

Mamy 5 :!: :064:
Molly urodzila 5 kitkow, 2 przed polnoca i 3 po.
Jeden czarnulek, dwa tygryski w prazki, jeden czarno-bialy i jeden bialo-szary w prazki.
Kitki sa sliczne, zdrowe i bardzo glosne :galy:
Molly jest zmeczona, ale wyraznie szczesliwa.

Postaram sie dodac jakies foto pozniej, narazie zostawilam ich w spokoju, zanim moje dzieci wstana rano :)
:562: :562: :562: :562: :562:
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 22 gru 2011, 08:35 Re: Sie bedzie dzialo :)

yummybrummiemummy, gratuluje zatem zostania "kocia babcia" :D :D :D Z checia bym przygarnela jednego, najlepiej tego czarnulka ale juz mam jednego i podejrzewam ze niebylby zadowolony ze jakiegos smarkacza przyciagnelam na jego terytorium a i mąż by mnie chyba za drzwi wystawil :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 22 gru 2011, 09:15 Re: Sie bedzie dzialo :)

yummybrummiemummy napisał(a):Mamy 5 :!: :064:
Molly urodzila 5 kitkow, 2 przed polnoca i 3 po.


gratulacje!!!!!
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 22 gru 2011, 18:23 Re: Sie bedzie dzialo :)

yummybrummiemummy, gratulacje!! :)
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO