American style fridge freezers

Dyskusje na temat komputerów(hardware, software, internet..), telefonów, oraz innego sprzętu elektronicznego. Problemy z działaniem, opinie, porady itp

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 sie 2012, 16:44 American style fridge freezers

Nie znam sie kompletnie na elektronice ;)...interesuje mnie kupno lodowko zamrazarki..parametrami odpowiada mi :
http://www.comet.co.uk/p/American-Style ... zer/211627
nigdy nie mialam do czynienia z typem lodowek AMerican style, i zastanawia mnie jej funkcjonalnosc,czy nie sa wadliwe, dobrze rozmrazaja, miare cicho pracuja itd...
Oraz chcialabym zasiegnac opini o firmie Indesit, czy kts mial doczynieneia ze sprzetem tej firmy i jak sie sprawuje.
z gory dziekuje panom za odpowiedzi, porady i podpowiedzi...:)

http://www.comet.co.uk/p/American-Style ... zer/551783 to byl moj numer dwa...
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ona79 » 6 sie 2012, 20:55 Re: American style fridge freezers

Tylko panowie,mogą odpowiadać? :).Mam lodówkę i pralkę indesit.Kupione prawie 4 lata temu,żadnych napraw.Jedynie jeśli chodzi o lodówkę na drzwiach od zamrażalnika trochę jakby popękała warstwa zewnętrzna ok 1 cm.Nie jestem pewna,ale chyba musiałam obić ją jak wyciągałam coś z lodówki.Jeśli chodzi o mnie znudził mi się już srebrny kolor.Teraz podobają mi się czarne-dwudrzwiowe lodówki.Tylko gdzie taką szeroką wstawić.Do mojej kuchni za cholerę nie wejdzie. :grin:.Reasumując polecam indesit.Chociaż mercedesem wśród sprzętu agd jest firma Miele.

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 6 sie 2012, 21:37 Re: American style fridge freezers

bogini8, te linki co podalas to sa zwykle lodowki... :?:
myslalam, ze american style to chodzi o to, ze otwiera sie jak szafa :mrgreen: :lol:
a jakiej lodowki szukasz?
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez vanilia » 6 sie 2012, 21:53 Re: American style fridge freezers

bogini8, zgadzam się z agg, te lodówki, które podałaś są zwykłe. American Style to http://www.comet.co.uk/p/American-Style ... zer/716340 ja ma taką i jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecałabym firmę Beko. Miałam lodówkę z Indesita, ale zwykłą i była dość głośna, natomiast ta z Beko jest w miarę cicha i jakby nie patrzeć nie bierze tyle watów co inne droższe lodówki. A i co ważne nie ma tego urządzenia do robienia lodu i bardzo dobrze bo to zabiera pół zamrażalki, natomiast ma od strony lodówki water dispenser czyli taki pojemniczek na wodę, którą możesz schłodzić do temp w lodówce. Pozdrawiam i powodzenia w zakupach :)
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 sie 2012, 13:34 Re: American style fridge freezers

agg, vanilia, ;))....te linki co podalam to sa american style....tu nie chodzi tylko o to jak sie otwieraja drzwi ;)ale o wielkosc, glownie szerokosc, zwykle lodowki maja szerokosc kolo 50 cm, american style to 70cm+ szerokosci .....a jesli chodzi o pojemnosc to maja wieksza niz 14.2 cu ft czyli okolo 400litrow,ciezko tu znalezc zwykle lodowko zamrazarki o podobnych gabarytach, zazwyczaj maja kolo 200-300l.A ja juz mam jednego kurdupelka i mam dosc upychania wszystkiego..;D


vanilia, nie chce wlasnie ani urzadzenia na lod ani water dispenser bo zabiera to strasznie duzo miejsca z zamrazarki lub lodowki,a do niczego mi to nie potrzebne ;)

agg, duzej przede wszystkim i w miare nie drogiej , lodowki napewno 2-3 razy wiekszej od zamrazarki,, wysokosc/szerokosc nie ma znaczenia, ale sama lodowka( bez zamrazarki) musi miec napewno wiecej jak 250 litrow..

ona79, dzieki;) ja biore pod uwage glownie srebrne i czarne, podobaja mi sie te 2 drzwiowe ale one sa juz olbrzymie na rodzine 3-4 osobowa +, inaczej majac pol lodowki pustej mija sie to z celem i szkoda pradu ;)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 8 sie 2012, 23:52 Re: American style fridge freezers

Bogini8
wybierz dla siebie lodowke najbardziej funkcjonalna, ale zwracaj uwage na to, by miala funkcje ''frost free''. dzieki tej funkcji zapomnisz o koniecznosci rozmrazania nowego cudenka. to ulatwia zycie
fajna jest ta firmy Hotpoint. 70 cm szerokosci,zamrazarka z szufladami,atrakcyjna cena... http://www.comet.co.uk/p/American-Style ... desciption
Samsung proponuje serie lodowek, w ktorych jest wiecej miejsca wewnatrz, bez zwiekszania wymiarow zewnetrznych - cud? ;)

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 9 sie 2012, 13:07 Re: American style fridge freezers

Mirella21, dzieki , tak ta lodowka co mi podalas najbardziej mi sie podoba, ale cena juz nie bardzo, niestety nie moj pułap cenowy :( co do funkcji lodowki, czy funkcja automatic defrost nie jest rowniez skuteczna?
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 9 sie 2012, 21:36 Re: American style fridge freezers

oj tam,oj tam. jaki pulap cenowy Bogini8 ? planujesz we wrzesniu zakup zwyklego pudru, wyjatkowo kredka w Lidlu i wata zamiast drogich wacikow i juz masz brakujace pieniadze na zakup upragnionej lodowki. wyobraz sobie blysk zazdrosci w oczach kolezanek w czasie kiedy Ty wachlujesz raz prawymi drzwiami lodowki, raz lewymi... :D

jesli chodzi o te funkcje, to obydwie powoduja to samo, czyli brak koniecznosci klopotliwego rozmrazania lodowki. przy ''frost free'' zamrazalnik wcale sie nie szroni bo jest tam ustrojstwo do odwilzania powietrza, natomiast w ''automatic defrost'' lodowka sie szroni, ale jest madra i sama potrafi sie odszronic.

udanego zakupu

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez emilucha » 10 sie 2012, 01:03 Re: American style fridge freezers

na lodowkach sie nie znam ale cokolwiek nie wybierzesz porownaj sobei ceny na http://www.pricerunner.co.uk/cl/16/Fridge-freezers i polecam takze lokalny sklep http://borshchelectric.co.uk/

powodzenia

emilucha
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 13 wrz 2010, 22:34
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 sie 2012, 14:11 Re: American style fridge freezers

Mirella21 napisał(a):wyobraz sobie blysk zazdrosci w oczach kolezanek w czasie kiedy Ty wachlujesz raz prawymi drzwiami lodowki, raz lewymi...
akurat to mam gleboko w poważaniu, co ktos sobie mysli...ja kupuje rzeczy dla siebie a nie dla szpanu albo dla kogos lub zeby sie pochwalic ;)
jak to mowia postaw sie a zastaw sie... ;) jakbym miala kase to czemu nie ;)

emilucha, dzieki:)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ona79 » 10 sie 2012, 16:46 Re: American style fridge freezers

bogini8, mała podpowiedz,zwróć uwagę przedewszystkim na zużycie energii itd.,czyli stronę techniczną.Jeżeli będziesz już miała wybrany model,wtedy tylko przez sklepy internetowe,poszukaj najlepszej ceny właśnie na pricerunner.Ja tak zrobiłam,ceny ze sklepów comet,currys,były dużo wyższe.Jeżeli chodzi o dostawę,w tej chwili nie pamiętam,10-21 dni,jeśli Ci się nie pali" warto poczekać i zaoszczędzić kasę.U mnie niestety było to-21 dni :grin:,ale tylko dlatego,że zamówiłam lodówkę i pralkę,i jednej z nich nie było w magazynie.Jakoś dałam radę,szybko zleciało ;)Popieram podejście do życia-też takie mam,śmieszą mnie ludzie,którzy kupują rzeczy na które ich nie stać,na zasadzie,żeby innym "wyszły gały" z zazdrości. :D

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 12 sie 2012, 21:27 Re: American style fridge freezers

bogini8, ja mam ta http://www.comet.co.uk/p/Fridge-Freezer ... zer/540250 na zywo prezentuje sie niezle i jest dosc pojemna.
A jak nie masz teraz takiej gotowki, to Comet oferuje "buy now pay later" przez pierwsze 6 m-cy bez %. Wiec jesli masz upatrzona lodowke marzen, to moze warto "przeplacic"? :wink:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 sie 2012, 10:41 Re: American style fridge freezers

Ja tez wybierając jakąkolwiek rzecz, patrzę by mi ona się podobała i by była energooszczędna. Są gusta i guściki, i gdybym kupowała coś by zaszpanować przed innymi, to musiałabym chyba mieć 12 lodówek w domu bo jednym się podobają białe drugim czarne, 3cim czerwone, 4tym srebne ,szare,zielone .... 2 drzwiowe, jednodrzwiowe,3drzwiowe,zabudowane itd... No i online idzie wyhaczyć nieraz dużo dużo taniej, ja moją lodówkę 2 lata temu kupiłam za 229 f z express delivery a dziś ona jest za 399! dokładnie ta sama więc warto szukać on-line.
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 sie 2012, 16:23 Re: American style fridge freezers

agg, no prezentuje sie fajnie pojemnie, a co do tej opci buy now pay laiter, jak to dokladnie dziala wiesz moze? czy to sie placi w ratach czy po prostu po jakims tam czasie calosc? czy potrzeba jakis specjanych papierow zeby sie do tego kwalifikowac... wmojej sytuacji to bylaby dobra opcja ;)
malaroksi, no wlasnie, grzebie szukam szperam online.. do sklepu czasem wpadam zeby zobaczyc jakies modele na zywo wypatrzone w necie, albo odwrotnie jak w sklepie cos mi sie podoba to szukam pozniej online... znalazlam fajna niby tansza a tu 50£ delivery kosztowalo..:)...no nic bede szperac dalej ;)

Dodano: -- 13 sie 2012, o 16:32 --

http://www.clearance-comet.co.uk/ patrzylam tutaj, zazwyczaj sprzedaja (aukcje)nowe lodowki z kosmetycznymi wadami typu zadrapania lup lekkie wgniecenia, lub lodowkie po zwrotach klientow(do 30 dni bodajze)....
ceny sa baardzo kuszace, ale kupic nowa lodowke na starcie majaca wgniecenia czy zadrapania to malo fajnie..
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 13 sie 2012, 20:08 Re: American style fridge freezers

bogini8, mowisz im, ze chcialabys skorzystac z tej oferty i czy jest to mozliwe. oni Cie "sppawdzaja", czyli dzwonia przy Tobie do banku, ktora udziela kredytu (ostatnimi czasy byl to Santander) podaja Twoje dane i bank juz sobie sprawdza Twoja wiarygodnosc. wszystko zalatwia sie na miejscu. potrzebujesz tylko jakies ID, karte z banku (chyba) i jakies potweirdzenie adresu(?)... juz kurde nie pamietam.
opcja jest taka, ze przez 6 m-cy nie musisz placic nic (ale mozesz), pozniej mozesz sobie to na raty rozlozyc - direct debit, lub splacic szybciej jak chcesz. po 6 miesiacach jednak juz naliczane jest oprocentowanie. ja juz kilka razy z tego korzystalam.
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KOMPUTERY I ELEKTRONIKA