panowie !!!!! ........................

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

PostNapisane przez KA i PE » 28 paź 2006, 19:54 panowie !!!!! ........................

Panowie !! ............................... natychmiast należy skonstruować porzeciwwagę dla dzisiejszych feministycznych ekscesów majacych miejsce w jakiejs knajpie na Broad Street. proponuje wszystkich mezow opuszconych dzis przez zony, oraz niezonatych ktorzy mogli by byc zonaci, i wtedy tez byli by opuszceni przez zony dzis, do zebrania sie na popijawe w najblizszym terminie, gdzies na miescie !!!!! byle nie w jakims miejscu mogacym wzbudzic skojazenia stripteasowo - burdelowe, no bo wiecie................. niektorzy maja zony.... hehehe. zapraszam do dyskusji !!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mio » 28 paź 2006, 21:43 Re: panowie !!!!! ........................

W pe³ni siê zgadzam z przedmówc± :mrgreen:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 28 paź 2006, 23:46 Re: panowie !!!!! ........................

no niestety troszke za pozno bo 2 forumowiczow wlasnie wrocilo z pivka a nawet 2 pivkow z baru shakespire jak dobrze pamietam ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby anty feministyczne spotkanie mezow i chlopco zorganizowac > a striptiz zly nie jest przeciez mhy mhy mhy
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 29 paź 2006, 10:43 Re: panowie !!!!! ........................

Popieram, proponuje sobote wieczor, w jakims pubie w centrum ?

Zeby nie bylo podejrzane idziemy do gejowskiego pubu... :idea:: :shock:

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 29 paź 2006, 11:13 Re: panowie !!!!! ........................

nie no z gejowskim to poleciales troszke :) ja sie na gejowski nie pisze chociaz popatrzec na jakies dziewczynki ladne nikt o dotykaniu nie mowi :grin:
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 29 paź 2006, 12:19 Re: panowie !!!!! ........................

Witam

Dla mnie sobota jest Ok. Z tym gejowskim klubem to przegiecie paly :twisted: Idziemy do normalnej knajpy, gdzie mozna wypic piwko, pogadac i jak ktos nie ma zony to bedzie sobie cos tam kombinowal. Zreszta czy ma zone czy dziewczyne czy wolny, ja tam nie bede zdawal relacji na forum z tego co ktos bedzie tam robil :mrgreen:

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 29 paź 2006, 13:19 Re: panowie !!!!! ........................

Wiec jest juz nas kilku nadal czekamy na chetnych jeszcze caly tydzien ;)
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 29 paź 2006, 18:28 Re: panowie !!!!! ........................

maccumail napisał(a):nie no z gejowskim to poleciales troszke :) ja sie na gejowski nie pisze chociaz popatrzec na jakies dziewczynki ladne nikt o dotykaniu nie mowi :grin:




No chyba, ze ktos preferuje dotyk pieknych panow to juz jego wybor :mrgreen:
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 29 paź 2006, 21:36 Re: panowie !!!!! ........................

NO to jak tam ? Ustalamy jakąs konkretna date, godzine i miejsce(miejsce sie zawsze znajdzie)? 4-te spotkanie forum mnie ominie to może chociaz z wami gdzies wyskocze.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Amino » 29 paź 2006, 21:40 Re: panowie !!!!! ........................

John.Q napisał(a):Witam

Dla mnie sobota jest Ok. Z tym gejowskim klubem to przegiecie paly :twisted: Idziemy do normalnej knajpy, gdzie mozna wypic piwko, pogadac i jak ktos nie ma zony to bedzie sobie cos tam kombinowal. Zreszta czy ma zone czy dziewczyne czy wolny, ja tam nie bede zdawal relacji na forum z tego co ktos bedzie tam robil :mrgreen:


Cos planujesz za plecami swojej Pani???

Amino
 
 

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 29 paź 2006, 21:48 Re: panowie !!!!! ........................

nono bez rozwodow prosze poprostu na pivko pogadac i wogole tyle ze z tym terminem bedzie problem zeby wszystkim pasowalo i wogole :P
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 29 paź 2006, 21:59 Re: panowie !!!!! ........................

To niech ktos rzuci jakis termin i bedziemy negocjowac zeby wszystkim pasowalo. Mysle ze mozna juz rzadzic w nastepny weekend jezeli to innym nie przeszkadza.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 29 paź 2006, 22:02 Re: panowie !!!!! ........................

mio napisał(a):To niech ktos rzuci jakis termin i bedziemy negocjowac zeby wszystkim pasowalo.


zobacz Strona Główna » ROZRYWKA » TOWARZYSKIE » IV Spotkanie forumowiczow bham.pl

a za tydzien ja odpadam bo z kaska padam na twaz ale spotkaniejuz prawie ustalone
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 29 paź 2006, 22:06 Re: panowie !!!!! ........................

A po co mam tam zagladac? Z tego co widze spotkanie pewnie bedzie 17-stego. Mnie to akurat odpowiada. Reszta dat moze byc oprocz 24tego.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kristof » 29 paź 2006, 22:07 Re: panowie !!!!! ........................

czesc uwazam ze sobota jesk ok ale napewno idzemy do normalnej knajpy bylo milo chociasz popatrzec tylkooooooooo :razz: zabiore ze soba jeszcze kumpla
Ostatnio edytowano 29 paź 2006, 23:54 przez kristof, łącznie edytowano 1 raz

kristof
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 26 wrz 2006, 12:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK