Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez monique » 8 lut 2011, 20:18 Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

Kolejny fajny dokument produkcji HBO, obnażający żenującą seks turystykę polek.
Przy okazji, choć to Egipt, to temat jak sądzę bliski wielu rodaczkom - kochającym "arabskich włochów z UK". Dostępne na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=zyH_bqEe ... r_embedded

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 138
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 lut 2011, 21:02 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

uff, nie mogę patrzeć dalej , zatrzymałam się na 2giej części ale nie dość że jakieś głupie pindy pokazują to jeszcze faceci polscy wcale nie lepsi grrrrr
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 8 lut 2011, 21:23 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

ooooo masakra! :shock:
juz po 10 min mi cisnienie skoczylo :roll:

[ Dodano: |8 Lut 2011|, o 21:34 ]
oooooo dzizas :roll: jedni i drudzy sa siebie warci, komentuja sie na wzajem jakby nie widzieli sie w lustrze :roll:
nie jade do zadnego egiptu, a feeee! :mrgreen:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 8 lut 2011, 22:06 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

Widzialam ostatnio kawalek tego programu na HBO, myslalam ze umre ze smiechu jak zobaczylam tych gosci w klapkach i bialych skarpetach :D :D Te laski tez byly niezle :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez monique » 8 lut 2011, 22:55 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

agg napisał(a):ooooo masakra! :shock:
juz po 10 min mi cisnienie skoczylo :roll:

[ Dodano: |8 Lut 2011|, o 21:34 ]
oooooo dzizas :roll: jedni i drudzy sa siebie warci, komentuja sie na wzajem jakby nie widzieli sie w lustrze :roll:
nie jade do zadnego egiptu, a feeee! :mrgreen:


Nie chcę cię dołować, ale Tunezja też chyba odpada. :)

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 138
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 8 lut 2011, 23:25 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

Nic ciekawego nie ma w tym dokumencie. Takie zachowania są praktykowane od bardzo dawna i co normalniejszy człowiek przechodzi kolo tego obojętnie.
Jakoś mnie nie interesuje kto z kim i po co śpi.
Każdy żyje jak lubi i nie ma sensu komentowania czy krytykowania wyborów innych.

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

ewela119 napisał(a):Widzialam ostatnio kawalek tego programu na HBO, myslalam ze umre ze smiechu jak zobaczylam tych gosci w klapkach i bialych skarpetach :D :D Te laski tez byly niezle :)

Tak się zastanawiam, co Ci bardziej przeszkadza - klapki, czy skarpetki :) Na bo jak w klapkach a bez skarpet, no to tutaj po ulicach chodzą tłumy takowych. A jak w skarpetkach, to przynajmniej widać, że nie utożsamia się z tą grupą :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2523
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez karmelek » 9 lut 2011, 20:36 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

A mnie bardziej ciekawi skąd oni biorą tych "aktorów" :mrgreen:

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 9 lut 2011, 20:36 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

artkor napisał(a):i nie ma sensu komentowania czy krytykowania wyborów innych.
Ja nie krytykuję wyboru innych. Chodzi tylko o to że pokazali głupkowatych chłopaków i głupkowate dziewczyny by tylko zrobić kolejny sensacyjny film ...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 lut 2011, 21:02 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

Oj no, wywołać kontrowersje to najlepsza metoda zwrócenia na siebie uwagi, a prasa radio, serwisy internetowe, telewizja czy niedomagający talentem "artyści" czynią to zawodowo, bo z tego żyją. Gawiedź natomiast sie nakręca, zaperza, oburza i takie tam - napedzając mediom mamonę za odsłony, oglądy oraz inne kliknięcia.
W kwestii treści tego akurat "dokumentu" to tak jak kolega artkor mowi: ani to nowe ani specyficzne tylko dla polskich turystów. Jest podaż jest popyt. Alleluja i do przodu. Na zdrowie. Niech sobie ludzie robią z życiem, tyłkiem czy kasą co chcą i dopuki krzywdzą tym jedynie siebie, to nikomu nic do tego. Żadna mi to rewelacja.
Aczkolwiek fajnie byloby gdyby media zaczęły dostrzegać metodę trzepania kapuchy również wrzucając na świecznik jakies pozytywne wiadomości, no ale widocznie tylko kontrowersja u ludzkich istot jest wystarczająco nośnym marketingowo uczuciem a pozostałe się nie opłacają, no i chodza potem ludziska o skrzywionym oglądzie rzeczywistości przez całe życie ;/
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2068
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 10 lut 2011, 17:36 Re: Darling I Lowe Ju - polecam ciekawy dokument

Mi to "rejs" ten film przypomina.
Jak ci dwaj goscie gadaja to zupelnie jak ta scena "az chce wyjsc z kina" :twisted:
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK