college o profilu child care

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 22 lip 2010, 18:28 college o profilu child care

Czy ktos moze chodzil do takiej szkoly?
Chodzi mi jak ta nauka wyglada i czy sobie sami praktyki zalatwialiscie czy szkola wam zalatwiala. I moze wie ktos jeszcze na czym polega ta pomoc w nauce jezeli nie masz z kim dzieci zostawic czy to jest cos w stylu dofinansowania jak to wyglada
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 22 lip 2010, 19:44 Re: college o profilu child care

Do collegu o takim profilu nie chodzilam ale jesli moge doradzic, to najlepiej znalezs odpowiednia szkole-umowic sie na spotkanie lub wybrac sie na open day i wszystkiego sie dowiedziec u zrodla:) Co do dzieciaczkow-niektore szkoly doplacaja do przedszkola w czasie czas kiedy ty sie uczysz ale to tez wszystko zalezy od konkretnej sytuacji materialnej.

Powodzenia!!

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 23 lip 2010, 08:18 Re: college o profilu child care

Dzieki ale bylam na otwartym dniu szkoly zapisalam sie na ten profil, a co do pomocy z dziecmi to maja mi dopiero przeslac informacje. Myslalam moze ze ktos mial taka sytuacje i cos wiecej sie do wiem.
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 23 lip 2010, 13:10 Re: college o profilu child care

Marzencia a jesli mozna wiedziec jaki college wybralas gdzie za ile i jakie bedziesz miala po tym uprawnienia bo sama tez sie zastanawiam nad tego rodzaju kursem. pozdrawiam kasia
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 23 lip 2010, 14:39 Re: college o profilu child care

Zapisalam sie do college ktory znajduje sie kolo mnie na Smethwick - Sandwell College. Chce isc na 1 Level i po tem nastepne. Wiem, ze przy 1 i 2 levelu napisane jest, ze dostajesz certyfikat, a na 3 levelu dyplom. Z tym, ze musisz miec praktyki. Narazie czekam na list czy mnie przyjeli czy nie bo trzeba bylo zdawac Screening test - czy rozumiesz angielski i matematyka (test dziecko w podstawuwce by zdalo), ale mieli tylko 20 miejsc wolnych (a bylo bardzo durzo ludzi) i powiedzano mi, ze wezma tylko osoby ktore mialy najlepsze wyniki.
Ile kosztuje college nie wiem bo jezeli twoje lub partnera zarobki nie przekraczaja 15 tysiecy funtow rocznie i masz benefity, szkole masz za darmo + jezeli masz dzieci i niemasz z kim ich zostawic maja jakas pomoc ale na te informacje staram sie sama dowiedziec. Zastanawiam sie jeszcze nad college south college bo maja tam nursery dla dzieci jezeli sie uczysz.
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZKOŁY