Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez evika » 12 maja 2012, 23:02 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

To coto moze same na te kawe/drinka pojdziemy co marcela?:)
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lillka1987 » 6 cze 2012, 18:01 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Coś tu wszystko ucichło od ostatniej organizacji spotkania wiec jezeli ktos byl by chetny znow gdzies sie spotkac a drinka lub kawke zapraszam:)

lillka1987
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 20 sty 2012, 23:36
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez korbobor » 20 lip 2012, 15:10 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Hej dziewczyny!
Wiem, że są wakacje i pewnie polowa z was jest w rozjazdach ale tak sobie pomyś że może zorganizowalybysmy jakieś kolejne spotkanie bo to ostatnie na którym byłam odbyło się dobre 10 mies temu ....
znajdą się jakieś chętne????????
Miejsce może być te samo będziemy mogły sprawdzić czy nadal jest tam tak fantastyczna obsługa;)
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 20 lip 2012, 15:51 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Tak jak napisałem na początku. Ludzie się napalaja a pózniej dupa z tego wychodzi. Nie pierwszy i nie ostatni raz na tym forum. A pózniej jadą po tych co prawdę piszą.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 20 lip 2012, 19:38 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Draco, to sa babskie spotkanka i mozesz wierzyc lub nie ale juz nie jedno bylo i niejedno wypalilo :P

korbobor, ja chetnie ale przyszly tydzien jak dla mnie odpada bo mam najazd rodzinny, wolna bede dopiero od 1 sierpnia :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez korbobor » 20 lip 2012, 20:17 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ewela to super ja więc proponuję 11 lub 12.08 ktoś jeszcze chętny ??
Wychodzić z ukrycia dziewczyny wiem, że ciężko jest zebrać jednocześnie większą grupę osób ale już wcześniej się to jakoś udawało a wiem, że warto spróbować: )
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 21 lip 2012, 14:07 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

korbobor, heja ja chetnie sie skusze :) moge tylko w weekendy.
korbobor napisał(a):Miejsce może być te samo będziemy mogły sprawdzić czy nadal jest tam tak fantastyczna obsługa;)
oj tak obsluga byla fantastyczna :D:D:D
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez korbobor » 21 lip 2012, 18:35 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

To super już jest nas 3 :564:
Dopisywać się dziewczyny ;)
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 22 lip 2012, 22:58 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

korbobor napisał(a):To super już jest nas 3 :564:
Dopisywać się dziewczyny ;)

zglaszam swoja obecnosc :D
dzieki ewela za info ;)
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 23 lip 2012, 10:36 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

korbobor napisał(a):Dopisywać się dziewczyny

sie dopisalam :D bedzie milo znow sie spotkac
korbobor napisał(a):Miejsce może być te samo będziemy mogły sprawdzić czy nadal jest tam tak fantastyczna obsługa;)

:D
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 313
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez korbobor » 23 lip 2012, 13:03 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Agg a ja myślałam, że Ty wciąż jesteś w Pl. i wypoczywasz na słonecznej plaży :)
Hanoka wstyd się przyznać ale po zmianie tel potracilam numery i dałam plamę przyznaje się bez bicia :oops:
Dlatego też bardzo się cieszę że i Ty będziesz a może i Dorota zawita ? :)
I super ,że powoli zbieramy się do "kupy" bo niektórzy z niewiadomych mi powodów wątpią w nasze możliwości organizacyjne :)
Proponuje już coś konkretnie ustalić 12.08. O 15.00 ??????
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 lip 2012, 13:15 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

korbobor napisał(a): a może i Dorota zawita ?


dorota zawita pod warunkiem ze w tygodniu spotkanie odbedzie sie po 17 albo w weekend (o ktorej tam chcecie ) :D

czyli mowicie ze 11.08 (sobota) o 15
czy 12.08 (niedziela) o 15?

ja to chyba wolalabym sobote, ale w niedziele ostatecznie tez moge ;)
tam gdzie zawsze obsluga bez zmian- i nawet nas pamietaja :D osobiscie bardzo lubie tam chodzic
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez korbobor » 23 lip 2012, 13:46 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Super że i Ty będziesz :)
Ja bym wolała niedzielę bo mój lukasz ma wolne więc mam z kim mała zostawić ale jak większości będzie pasować sobota to najwyżej poproszę żeby się z kimś zamienił :))
Skoro nas tam pamiętają to czy niepewno chcemy zaryzykować ponowna wizytę??
Wiecie, że nie ma nic gorszego niż podpaść w restauracji, knajpie, barze wiem bo sama pracowałam kiedys w pubie i chciałabym unikać zemsty kelnera :)))
Chyba, że się mylę i nie wywarlysmy złego wrażenia ? ;)
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 lip 2012, 13:54 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

korbobor napisał(a):Skoro nas tam pamiętają to czy niepewno chcemy zaryzykować ponowna wizytę??
Wiecie, że nie ma nic gorszego niż podpaść w restauracji, knajpie, barze wiem bo sama pracowałam kiedys w pubie i chciałabym unikać zemsty kelnera :)))


pamietaja ale raczej nie mysla zle-- wrecz staraja sie tym bardziej dbac o klienta.

mi jest wszystko jedno gdzie i kiedy w takim razie- moze byc i sobota i neidziela :)
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 lip 2012, 17:22 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Wszystko spoko tylko jak dla mnie 15 to troche za pozno :roll: Wiem ze jako jedyna musze dojechac z Coventry ale czy daloby sie moze gdzies tak na 13-14? No i jak dla mnie chyba lepsza bylaby sobota-lepsze polaczenie. Mam nadzieje ze nie prosze o zbyt wiele :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET