kolczyki w uszkach u dziewczynki

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 15 sie 2009, 13:11 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Czyzby na nowo zaczela sie dyskusja o kolczykach???
AGG ja tez teraz chce przekuc uszy mojej malej i wiem ze jest Kinga w polskim salonie w centrum i robi to w salonie wiec wydaje mi sie ze czysto dzwonilam juz do niej ale niemiala czasu i ma domnie oddzwonic wiec jak bede wiedziala cos blizej to dam znac.Jezeli chcesz to moge wyslac ci nr do niej i sama sobie z nia pogadasz i wypytasz o co chcesz.Pozdrawiam :smile:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 17 sie 2009, 17:46 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

dzieki, bede czekac na wiesci :) Dominika ma teraz faze i gada ciagle o kolczykach :) jak bedzie Jej przeszkadzac to zdejme i tyle. To nie jest rzecz, ktora jest na "stale", wie spoko Thomas i inni "przeciwnicy" NIE "okalecze" SWPOJEGO dziecka :razz:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 17 sie 2009, 18:21 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

agg napisał(a):dzieki, bede czekac na wiesci :) Dominika ma teraz faze i gada ciagle o kolczykach :) jak bedzie Jej przeszkadzac to zdejme i tyle. To nie jest rzecz, ktora jest na "stale", wie spoko Thomas i inni "przeciwnicy" NIE "okalecze" SWPOJEGO dziecka :razz:


Ok tylko przez kilka tygodni czy nawet miesiecy nie wolno wyjmować kolczyków z ucha bo sie zarasta dziurka. Wiec chciąc nie chcąc skazujesz swojego bobasa na czasowy dyskomfort tylko po to byc ku pociesze mamy ozdobic córke a raczej oznaczyc a żeby czasami ktoś nie pomyliłby córeczki może z chłopczykiem.
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez babulki » 17 sie 2009, 19:27 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

thomas to nie jest temat dla ciebie to po pierwsze
a po drugie twoj podpis mnie irytuje

wracaj na swoje watki
i nie śmiec tutaj
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 17 sie 2009, 20:01 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Thomas napisał(a):Ok tylko przez kilka tygodni czy nawet miesiecy nie wolno wyjmować kolczyków z ucha bo sie zarasta dziurka.
naprawde? ojej dobrze, ze npisales.... :roll:
Thomas napisał(a):Wiec chciąc nie chcąc skazujesz swojego bobasa na czasowy dyskomfort tylko po to byc ku pociesze mamy ozdobic córke a raczej oznaczyc a żeby czasami ktoś nie pomyliłby córeczki może z chłopczykiem.
jakbys czytal ze zrozumieniem, to bys wylapal co napisalam. I zapewniam Cie, ze mojej Corki nie mozna pomylic z chlopczykiem :-D

swoja drogo posty Thomasa powinny byc usuwane, bo po 1) nie jest On kobieta, a udziela sie w "Swiecie kobiet" po 2) nic nie wnosza w temacie.
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 17 sie 2009, 20:16 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

agg napisał(a):jakbys czytal ze zrozumieniem, to bys wylapal co napisalam. I zapewniam Cie, ze mojej Corki nie mozna pomylic z chlopczykiem


Wiec jaki masz powód dziurawienia uszu swojej małej pociechy???


agg napisał(a):swoja drogo posty Thomasa powinny byc usuwane, bo po 1) nie jest On kobieta, a udziela sie w "Swiecie kobiet" po 2) nic nie wnosza w temacie.


po 1)To jest dyskrymiancja na tle płuciowym. Czy Facet nie ma prawa wypowiadać sie na temat dzieci??? po 2) moje zdanie jest równoważnią twoich barbażyńskich i egoistycznych poglądów.
Fakt jest taki ze 2, 6 czy 18 miesieczne dziecko nie ma potrzeby noszenia kolczyków ani ze wzgledów medycznych ani estetycznych.
Dzieci długi czas nie zwracają na to jak wygladaja w co są ubrane i czy mają kolczyki.
Wiec powód "kolczykowania" tkwi tylko w mamusi która pewnie traktuje swoją pociechę jak lalke barbi z dzieciństwa.

babulki napisał(a):thomas to nie jest temat dla ciebie to po pierwsze
a po drugie twoj podpis mnie irytuje


Mnie też irytuje, ale prawda w oczy kole.
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 17 sie 2009, 20:59 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Moja corcia ma 3 lata i ostatnio jak tylko zobaczy ze ktos ma kolczyki w uszach krzyczy ze ona chce kolczyki, spokoju mi nie daje ale troche sie boje czy nie zrobi sobie krzywdy bo ona ciagle z chlopakami sie bawi:) I tak sie zastanawiam zrobic czy nie zrobic i sama sie nie moge zdecydowac :?: :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 17 sie 2009, 22:26 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

ewela119 sama musisz zadecydowac. Minia chodzi do zlobka i ciagle jest w ruchu, ale gdybym miala myslec w sposob "nie biegaj, bo sie spocisz" to musialabym ja do krzesla przywiazac. Bo przeciez dziecko moze sobie wieksza krzywde zrobic, spadajac z krzesla, czy uderzajac sie w szafke, stol itd.... uwazam, ze kolczyki na sztyft sa bezpieczne. a jak pisalam wczesniej, zawsze mozna wyjac.

a thomasa zignoruje :-D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez alojzy » 18 sie 2009, 11:46 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

agg, Twoje dziecko nie umie jeszcze dobrze mówic a tym bardziej podejmować decyzji. Te kolczyki to nie jej wola bo ona nie zdaje sobie sprawy z tego na czym naprawde to polega. To jest tylko Twoja chora wyobraznia.
Proponuje zebys odrazu zalozyla jej kolczyki w pepku i łechtaczce.

alojzy
 
 

KobietaPostNapisane przez claudia » 18 sie 2009, 12:06 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

agg napisał(a):Mala w kolko lata za mna i wola "tu sa! cy cy!" (kolczyki) ostatnio musialam sciagac swoje i Mala sobie je "zakladala". dziwila sie tylko, ze spadaja
chyba pora na kolczyki

OMG

claudia
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 10 mar 2009, 20:13
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 18 sie 2009, 12:16 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Thomas jak niemasz swoich dzieci to co ty mozesz wiedziec na temat tego czy my swoje pociechy rozumiemy czy tez nie.Moja Julka od malego wie co znaczy ladnie wygladac przeglada sie w lustrku chce sie malowac (oczywiesci jej niepozwalam)jak kazda kobieta chce wygladac pieknie ty nia niejestes wiec nic niewiesz na temat wiec prosze nie udzielaj sie w takich postach bo niewnosisz nic madrego a tylko wszystkich irytujesz,a jesli do teho niemasz swoich dzieci to juz wogole niewiem co robisz na tym poscie.Druga sprawa jeseli to byloby grozne lub w jukis sposob mialo zaszkodziec maluchom to byloby zakazane dla dzieci.A jezeli chodzi o kolczyk w lechtaczce to taka decyzje podejmie juz sama jak bedzie starsza :-D
AGG nr do kingi wysle ci na priwa lepiej,zeby niedostal sie do takich niewyrozumialych i krytycznych osob ja Thomas :smile:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 18 sie 2009, 12:24 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

Widze ze tak blaha sprawa jak kolczyki w uszach dziecka u niektorych powoduje wielkie oburzenie, ludzie to sa jednak dziwni. Ja postanowilam swojej malej zrobic kolczyki, chyba pojedziemy do tego salonu w centrum o ktorym pisal ktos wyzej. Wszystkich przerazonych zapewniam ze moje dziecko wie na czym polega kolczykowanie bo widziala jak pan w salonie przekluwal mi jezyk :-P Nie przerazila jej wielka igla ani niewielka ilosc krwi i dalej zamecza mnie ze chce kolczyki (w uszach oczywiscie) :grin: :grin:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez leila » 18 sie 2009, 15:22 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

warto przekłuc uszy dziecku ja przekłułam sobie jak miałam 10 lat ,teraz pewno bym sie bała .i jeszcze zaleta uszy przestały mnie bolec :roll:
Avatar użytkownika
leila
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 13 sie 2009, 07:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 18 sie 2009, 15:36 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

julka030308 napisał(a):Thomas jak niemasz swoich dzieci to co ty mozesz wiedziec na temat tego czy my swoje pociechy rozumiemy czy tez nie.Moja Julka od malego wie co znaczy ladnie wygladac przeglada sie w lustrku chce sie malowac (oczywiesci jej niepozwalam)jak kazda kobieta chce wygladac pieknie ty nia niejestes wiec nic niewiesz na temat wiec prosze nie udzielaj sie w takich postach bo niewnosisz nic madrego a tylko wszystkich irytujesz,a jesli do teho niemasz swoich dzieci to juz wogole niewiem co robisz na tym poscie.Druga sprawa jeseli to byloby grozne lub w jukis sposob mialo zaszkodziec maluchom to byloby zakazane dla dzieci.A jezeli chodzi o kolczyk w lechtaczce to taka decyzje podejmie juz sama jak bedzie starsza
AGG nr do kingi wysle ci na priwa lepiej,zeby niedostal sie do takich niewyrozumialych i krytycznych osob ja Thomas


Skąd ten wniosek ze nie mam dzieci? Dlatego że nie wkeilem portretu swojego dziecka jako Awatora do profilu?
Nie wiedziałem ze 6 miesieczne dziecko uslinione dookola z powodu wyżynajacych sie pierwszych ząbków, zwraca uwage na estetyke swojego wyglądu. Czy nie czasami mamusi upieksza swoje "baby born" zeby wychodziło lepiej na zdjęciu lub wygladało cool na spacerku.

a swoją drogą cieszylbym sie gdyby Ci sie wbila taka 5 centymetrowa drzazga w tyłek i uktwila tam na 2 miesiące. Ale nie przejmuj sie, napewno niebylaby groźna dla życia.

A z tą łechatczką to też niezły pomysł, jak jej teraz przekujesz to pewnie nie bedzie pamietać jak bolesne było przekuwanie, a przynajmniej bedzie cieszyć oczy swoich chłopaków lub dziewczyn bo tego jeszcze nie wiadomo, no chyba że już też za nią zdecydowałaś.


leila napisał(a):warto przekłuc uszy dziecku ja przekłułam sobie jak miałam 10 lat ,teraz pewno bym sie bała .i jeszcze zaleta uszy przestały mnie bolec


10 lat a 10 miesięcy to róznica. O przekłówaniu uszu zapewne sama swiadomie zdecydowałaś.
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez alojzy » 18 sie 2009, 16:27 Re: kolczyki w uszkach u dziewczynki

julka030308 napisał(a):A jezeli chodzi o kolczyk w lechtaczce to taka decyzje podejmie juz sama jak bedzie starsza

Mysle ze kazda decyzje o dziurawieniu swojego ciala powinna podjąc sama jak bedzie starsza i bedzie wiedziala na czym dokladnie to polega.

alojzy
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET