Samotna matka w uk...

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 1 cze 2013, 12:41 Re: Samotna matka w uk...

caroline2512, ten temat umarl 4 lata lemu :) .... a tak poza tym to nie mozna powiedziec jednoznacznie ze maz, albo partner (facet) jest winny rozpadowi zwiazku. Do tego moze sie przyczynic tak samo facet jak i kobieta.
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez elabella84 » 3 cze 2013, 11:40 Re: Samotna matka w uk...

dokladnie ..pora zakonczyc ten watek:-) . Rok temu zlozylam pozew o rozwod . Byla to bardzo przemyslana decyzja bo pomimo ze bylismy w okolo rocznej separacji dalam mojemu ex mezowi kolejna szanse ... ale po tych 8 miesiacach upewnilam sie w przekonaniu ze rzeczywiscie nie powinnismy byc razem . To byla obustronna decyzja , nie tylko moja . Teraz jestem juz po rozwodzie. Jestem w nowym zwiazku i wiem ze zyje :-). Moj ex takze ma partnerke i wydaje mi sie ze sa szczesliwi . Utrzymujemy kontakt ze wzgledu na syna .... ale smialo moge stwierdzic ze lepiej sie teraz dogadujemy bedac osobno jak uprzednio bedac w zwiazku hahaha . Nie zalujemy tej decyzji - to najwazniejsze . Pomimo komentarzy na forum ze powinnismy wrocic do pl i odbudowac ten zwiazek itp ... otoz nie zawsze jest to wyjscie . My sprobowalismy i nie zalujemy ... po prostu czasami bywa inaczej niz bysmy tego chcieli ... Dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze moja historia moze pomoc osobom ktore maja podobne problemy :/ . Powiem jedno - rozwod - to nie kociec swiata ... czasami to poczatek nowego rozdzialau dla obojga - nowego i lepszego :-) Pozdrawiam

elabella84
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 25 lip 2009, 11:17
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE

cron