Kupno na ebayu?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Guest » 16 sie 2013, 21:21 Kupno na ebayu?

Witam,
Mam maly problem. Otoz kupilem pewna rzecz na ebayu kilka dni temu i tak minelo 3 dni od daty zakupu a sprzedawca nie wyslal mojej wylicytowanej rzeczy. Probowalem sie kontaktowac z nim emailem kilka razy zadnej odpowiedzi. I co teraz ? Napisalem zeby oddal kase jak nie wysle wygranego przedmiotu lub napisac juz do ebay-a ze zaistanial taki problem? Co doradzacie?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 16 sie 2013, 21:56 Odp: Kupno na ebayu?

A ile czasu mial ten ktos na wysylke???

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 16 sie 2013, 22:02 Re: Kupno na ebayu?

nie ma co się przejmować. nawet jeśli ktoś czegoś nie wyśle to otwierasz sprawę na ebayu i po pewnym czasie otrzymujesz kasę z powrotem
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 17 sie 2013, 15:21 Re: Kupno na ebayu?

zaplacilem 13 sierpnia a wysylka powinna byc 15 sierpnia. napisalem do goscia to odpisal ze wysle w sobote a dzis napisal ze w poniedzialek. czyli zwykly oszust.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 17 sie 2013, 16:40 Re: Kupno na ebayu?

terminy wysylek sa podane tylko orientacyjnie. sprzedajacy moze wyslac przedmiot po zaksiegowaniu na konto, a to sa czasem nawet 3 dni.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 17 sie 2013, 16:42 Re: Kupno na ebayu?

pieniadze dostal bo sam napisal a od 13/08 do dzisiaj to ponad 3 dni. w opisie ma ze po 2 dniach zostanie wyslany przedmiot wylicytowany.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 17 sie 2013, 16:50 Re: Kupno na ebayu?

hmm, no to poczekaj, az przyjdzie i mozesz mu zanizyc rating, jesli reszta bedzie sie zgadzac.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 17 sie 2013, 17:01 Re: Kupno na ebayu?

nie stawiam na oszustwo. za wcześnie aby osądzać. tym bardziej ze masz w opisie po jakim czasie sprzedający wysyła przesyłkę. nie bądź nadgorliwy
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 17 sie 2013, 18:15 Re: Kupno na ebayu?

nadgorliwosc czy oszustwo hmmm jesli gosciu pisze ze wysle paczke w sobote a dzisiaj rano pisze ze w poniedzialek to co myslec? pada deszcz, ma lenia, za daleko na poczte?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez magiera23 » 17 sie 2013, 18:57 Re: Kupno na ebayu?

adam806 napisał(a):nadgorliwosc czy oszustwo


Na pewno nadgorliwość, przynajmniej w tej chwili :D Pewnie nie za często kupujesz coś na ebay-u ( bez obrazy) Może faktycznie deszcz padał a na pocztę było daleko :D
Sprzedający nie zawsze wywiązują się z informacji podawanych na aukcji. Przekrętów na ebay-u nie brakuje.... Na twoim miejscu bym cierpliwie poczekał. Jak się nic nie zmieni po weekendzie to wtedy możesz założyć case na ebay-u. A jak dostaniesz kilogram cebuli zamiast kupionej rzeczy to na pewno będzie to oszustwem :D
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 17 sie 2013, 19:32 Re: Kupno na ebayu?

nie no poczekam i zobaczymy co dalej. a co do ebaya to juz troche rzeczy kupilem ok.50 i nigdy nie bylo problemu. sprzedajacy na 2 dzien wysylal.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 18 sie 2013, 17:35 Re: Kupno na ebayu?

Nie ma co panikowac. Ja we wtorek zaplacilem za zakupy na ebayu, I dziś dopiero sprzedawca zaznaczyl wysyłkę. Czyli pewnie dziś smakował I jutro pojutrze wyśle.
Kupilem kilkaset rzeczy na ebayu I wysyłka po tygodniu od wpłaty jest irytujaca, ale często się zdarza.
Mialem raz problem z wysyłką, nie dochodzila juz dwa tygodnie wiec sie spytalem sprzedawcy. On mi na to że paczka wróciła, tylko że jakiś ostry przedmiot wbił sie w nią uszkadzajac jeden z przedmiotów. Oczywiście ten kupiony za okazyjna cenę ;) Ale dostałem od sprzedawcy zwrot kosztów.

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI