Dzielnica Halesowen

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 25 lis 2013, 14:33 Dzielnica Halesowen

witam jestem zainteresowana przeprowadzka na ta wlasnie dzielnice Halesowen..czy ktos mi moze cos powiedziec o tej dzielnicy?? mieszkaja tam polacy??? czy jest polski sklep?? ogolnie jaka to jest dzielnica??? wydaje mi sie ze nalezy do spokojnych dzielnic,podobaja mi sie tam nowe osiedla flatow,widzialam juz kilka ofert wynajmu wlasnie flatow..wiem ze ta dzielnica podlega juz pod Dudley council,czy sa tam wysokie rachunki ( tax,woda) jezeli ktos mieszka tam badz ma znajomych bardzo prosze o opinie jest to dla mnei wazne..:) dzieki z gory

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Barber_2205 » 5 gru 2013, 13:46 Re: Dzielnica Halesowen

Witaj. Jaka dzielnica Halesowen dokładniej Cię interesuje? My mieszkamy niedaleko i przyznam że jest ok. Polaków zbyt wielu tu nie ma, ale czy jest to wadą to bym się zastanowił ... :) Co do rachunków to jak wszędzie. Wszystko zależy ile się korzysta, wody leje itd. Najbliższy polski sklep jest na west bromwich więc nie ma tragedii. Ja mieszkając ''obok'' Halesowen w 15 minut autem jestem w polskim sklepie. Komunikacja miejska praktycznie w każdym kierunku dobra.
Pozdrawiam

Barber_2205
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 12 sie 2013, 10:43
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI