Mamusie z Birmingham i okolic

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez martucha9961 » 7 lut 2008, 20:57 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

czes wszystkim. ja dzisiaj pierwszy raz jestem na tym forum i widzialam zdjecia"babulki" mieszkam w birmingham (nortfield) jestem mama prawie juz 3 miesiecznego bobaska. I wszystko jest cudownie tylko ja troszke czuje sie odizolowana od swiata i brakuje mi zwyklego babskiego plotkowania mam nadzieje ze dobrze trafilam pozdrawiam.

martucha9961
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 25 paź 2007, 22:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 7 lut 2008, 22:14 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Cześć martucha9961, :-)
Bardzo dobrze trafiłaś :!:
Ja mieszkam w Kings Norton, to jest blisko Northfield.
Mam 6 miesięczną córeczke. Też chętnie bym sobie poplotkowała z innymi Mamami. Właśnie nie dawno poznałam Babulki, też mieszka w pobliżu. Jak będziesz chciała to możemy sie umówić na jakieś spotkanko :wink:

pozdrawiam :-)
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martucha9961 » 8 lut 2008, 18:12 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

czesc agi
dzieki za odpowiedz. Faktycznie bardzo blisko siebie mieszkamy Bardzo reflektuje na spotkanko i ploteczki tylko ze teraz moj maz jest w polsce i Ja i oliver jestesmy sami i jakby tego bylo za malo samochod odmowil posluszenstwa wiec wychodzimy tylko na krotkie spacerki w okolicy ale w przyszlym tygodniu sytuacja wroci do normy i moze uda nam sie ustalic jakis dobry czas dla wszystkich. A ty coreczke urodzilas tutaj czy w polsce? pozdrawiam

martucha9961
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 25 paź 2007, 22:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 8 lut 2008, 20:23 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Hej martucha9961,
wysłałam Ci wiadomość na priva :wink:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monikaR » 19 lut 2008, 20:03 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

witam dziewczyny, a zwlaszcza ciebie Moniko, imienniczko moja . Zamieszkam na Kingstanding z początkiem marca, mam 3letniego synka, szukam kontaktu już teraz z mamusiami z tych okolic, jeśli zechcesz chętnie możemy nawiązać kontakt, bo ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez koleżanek i pogaduszek. Mój mężuś jezdzi tam tirem i rzadko będzie dla nas, no ale lepsze to jak wizyty w Polsce raz na parę miesięcy.

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 20:08 ]
witam dziewczyny, a zwlaszcza ciebie Moniko, imienniczko moja, odzywalaś siędosyć dawno, ale może przeczytasz mojego posta i się odezwiesz. Zamieszkam na Kingstanding z początkiem marca, mam 3letniego synka, szukam kontaktu już teraz z mamusiami z tych okolic, jeśli zechcesz chętnie możemy nawiązać kontakt, bo ja sobie nie wyobrażam funkcjonowania bez koleżanek i pogaduszek. Mój mężuś jezdzi tam tirem i rzadko będzie dla nas, no ale lepsze to jak wizyty w Polsce raz na parę miesięcy.

monikaR
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 13 lut 2008, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez początkująca » 22 lut 2008, 12:49 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Witam Wszystkie Mamuśki!
Ja mam 5 letniego syna,żywe srebro jak to się mówi-wszystko go interesuje bez wyjątku.Mieszkamy na Oldbury.Są tu jeszcze jakieś mamusie z tej dzielnicy,albo okolic?
Pozdrawiam

początkująca
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 31 sty 2008, 07:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez początkująca » 27 lut 2008, 11:16 Mamusie z Oldbury

Witam Wszystkie Panie!!!!!!
Mieszkamy na Oldbury,mam 5 letniego synka i szukamy mam z naszych okolic do wspólnego spędzania czasu.Czy zagląda tutaj jakaś mama z Oldbury lub okolic?Pozdrawiam wszystkich!!!

początkująca
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 31 sty 2008, 07:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 28 lut 2008, 12:21 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Czesc Poczatkujaca,a gdzie konkretnie mieszkasz??podaj kod,jak mozesz
pozdrawiam M

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez początkująca » 28 lut 2008, 12:27 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

B68 9QP to nasz kod.Pozdrawiam

początkująca
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 31 sty 2008, 07:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joanna:) » 27 mar 2008, 19:58 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Olusia85 napisał(a):Czesc dziewczyny mam pytanko jakis czas temu wyslalam papiery na becikowe tu to sie nazywa jakos maternity grant no i tydzien temu urodzilam coreczke moze ktoras wie jak teraz zrobic zeby dostac te pieniaszki jakie musze miec dokumenty i gdzie je wyslas



jezeli wyslalas te papiery i posiadasz insurance namber to oni sami przeleja ci pieniazki na podane przez ciebie konto bankowe. maja na to do 3 miesiecy po urodzeniu dziecka. wiec musisz cierpliwie czekac :) Gratuluje Córeczki :)

[ Dodano: Czw Mar 27, 2008 20:00 ]
Czesc. Mieszkam na Witton. Mam dwie córki 4 lata i 14 miesiecy. Chetnie poznam jakies mamy z okolicy. :)

joanna:)
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 29 lis 2007, 16:29
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KASIA1983 » 7 kwi 2008, 08:26 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

a gdzie sie dostaje te papiery na becikowe? i gdzie sie je wysyła? joanna:), jak dużo wcześniej zanim urodziłas wysylalas te papiery?

KASIA1983
Raczkujący
 
 
Posty: 73
Dołączyła: 18 lut 2008, 13:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 8 kwi 2008, 13:33 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

Wysyla sie dokumenty do Job Center Plus.Ja w tamtym tygodniu wyslalam o becikowe, jednak nie wiem czy dostane je.Trzeba pobierac zasilki income support, working tax credit z dodatkiem dla niepelnosprawnych albo powiekszony child tax benefit albo jeszcze jakis jeden zasilek, niestety nazwy nie pamietam.Ja niestety zadnego z nich nie posiadam, wiec nie wiem czy cos dostane, no ale czekam na odpowiedz............

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 8 kwi 2008, 13:44 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

kasia na zlozenie papierow o becikowe masz czas do 3 miesiecy po porodzie
ja formularze sciagalam z netu ale nie pamietam juz z jakiej strony

ulenka ja posiadam tylko te podstawowe benefity , jak kazdy
wiec nie dostalam tego becikowego niestety
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aga1985 » 13 kwi 2008, 18:50 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

witam mam pytanko czy moze ktos wie cos na temat polskiego zlobka dla dzieci w

Birmingham bede wdzieczna za kazda informacje

aga1985
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 27 mar 2008, 07:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez babulki » 13 kwi 2008, 19:41 Re: Mamusie z Birmingham i okolic

aga1985 kiedys pisala do mnie dziewczyna ktora bodajze od wrzesnia takowe otwiera
jak chcesz to odszukam jej maila i dam ci znac
jestes zainteresowana?
pozdrawiam
Avatar użytkownika
babulki
Rozeznany
 
 
Posty: 274
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:39
Lokalizacja: jaroslaw/birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO