Drugie urodzinki bham.pl - XI Spotkanie forumowiczów

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Jolly napisał(a):w sumie to zalezy bo mozna potem gdzies pujsc dalej w tany:) ale mysle ze gdzies hmmmm zapomnalem o ktorej ostatnio sie skonczyło:)


dobre!! hihihi :-D :-D :-D :-D
musiala byc spoko imprezka ze sie zapomnialo o ktorej sie party sie skonczylo hihihihi
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

hej wszystkim :P
ja jestem new :p
i postaram sie wleciec z bratem zeby was poznac :D
Avatar użytkownika
HooLi
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączyła: 21 mar 2008, 11:14
Lokalizacja: Poznań/Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

Witam. Napiszcie mi proszę o której mniej więcej impreza się kończy. Mam zamiar przyjechać pierwszy raz w dodatku sam z Walsall, więc troszku nieogarnięty jestem.. Może ktoś się wybiera z tych okolic??

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

kucza21 napisał(a):Witam. Napiszcie mi proszę o której mniej więcej impreza się kończy. Mam zamiar przyjechać pierwszy raz w dodatku sam z Walsall, więc troszku nieogarnięty jestem.. Może ktoś się wybiera z tych okolic??


No prosze..... :wink: a jednak...... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

i znów zapowiada sie weekendowy melanzz :arrow:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

Wlasnie, szkoda ze niedziela a nie sobota. Chetnie sie zjawie ale nie mam pojecia gdzie to jest, adres mi nic nie mowi - pomozcie!! Bo nie przyjde. A chce. :idea::
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

K.J. napisał(a):Wlasnie, szkoda ze niedziela a nie sobota. Chetnie sie zjawie ale nie mam pojecia gdzie to jest, adres mi nic nie mowi - pomozcie!! Bo nie przyjde. A chce. :idea::


Poza adresem rowniez jest mapka ale trzeba szeroko otworzyc oczka.... :mrgreen: i sie wysilic.... :mrgreen:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Anek jak zwylke masz racje. bleeeee :-D

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 21:48 ]
A z centrum jakim busem sie jedzie tam ? czy mozna dojechac tam tez ze swann Centre? a ja sie troche denerwuje jak pomysle, ze sam mam tam przyjsc. Ale co tam.
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 23 kwi 2008, 16:49 Re: Drugie urodzinki bham.pl - XI Spotkanie forumowiczów

gdzieś chyba pisałeś, że ze Stechford jesteś to nr14. Ze Swan centre jakikolwiek bus do centrum: wysiadasz na przystanku obok carlinga, idziesz obok gothcatedry, obok pani na fontannie(na przeciwko muzeum) poprzez bibliotekę, do Symphony hall, i na broad street w kanały na lewo i się rozglądać za barem jak kapelusz czy państwo. Prościej już się nie da :-D trzeba było zwiedzać miasto a nie przed kompem całe dnie przesiadywać :wink:
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

no jestem ze stechford. ale z tego co wiem kolo nas nie ma autobusu nr 14. jest 97 11 i takietam, 14 nie kojarze.

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2008 20:59 ]
co to jest Carling? moze burling ?

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2008 21:01 ]
z twojego opisu bob nie zawiele kojarze. Nie ma pojecia ktory budynek to symphony hall, znam tylko bary, restauracje puby i pare klubow disco z nazwy ale nie takie cos jak hala symfoniczna. pierwsze slyszewisz gdzie jest Roccoco klub ? nmoze to gdzies tam?
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

K.J. napisał(a):no jestem ze stechford. ale z tego co wiem kolo nas nie ma autobusu nr 14. jest 97 11 i takietam, 14 nie kojarze.

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2008 20:59 ]
co to jest Carling? moze burling ?

[ Dodano: Sro Kwi 23, 2008 21:01 ]
z twojego opisu bob nie zawiele kojarze. Nie ma pojecia ktory budynek to symphony hall, znam tylko bary, restauracje puby i pare klubow disco z nazwy ale nie takie cos jak hala symfoniczna. pierwsze slyszewisz gdzie jest Roccoco klub ? nmoze to gdzies tam?


o raju raju!!!!

wejdz na stronke
http://www.travelinemidlands.co.uk/Jour ... t_str=true
tam znajdziesz tak zwany journey planner- wpisujesz swoj kod pocztowy i kod pocztowy panaym (B1 2JT) (52 Gas Street), ustawiasz sobe godzine o ktorej musisz sie tam znalezc (18:00) i jak klikniesz find journey to ci dokladnie powie o ktorej musisz wyjsc, ile bedziesz szedl i jakim auotobusem z jakiego przystanku bedziesz jechal-

Jak to jest malo to wejdz sobie na:
http://maps.google.com/
wpisz swoj kod lub mijescowosc, kilknij get direction i wpisz adres panamy- bedziesz mial wowczas mapke, ktora mozesz sobie wydrukowac + punkt po punkcie, zakret po zakrecie wypisana droge do kanjpy :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mam nadzieje ze to wszytkim troche pomoze-

Dla kolegi z Walsall informacja- zaczynamy o 18:00 a konczymy o polnocy, ale imprezka nie musi sie skonczyc o polnocy- mozna zawsze isc gdzie indziej.
Co do przyjscia samemu- nie martwcie sie - ja tez kiedys przyszlam pierwszy raz i bylam oblana potem se strachu- najlepsza recepta na strach- przyjsc jak najszybciej - lawiej sie woczas poznaje ludzi.
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

dorotajab napisał(a):o raju raju!!!!

:-D :-D :-D

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 15:57 ]
Tak bym chcial cholernie byc na tym spotkaniu, ale obawiam sie, ze nic z tego. Nikt nie jedzie z Tamworth a koszt za taxe to 40f, nie stac mnie niestety.
Wiec pytam jeszcze raz KTO JEDZIE Z TAMWORTH? Bardzo prosze o kontakt
Pozdrawiam.
Oto moje gg jak by co 7632535
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

ja nie jade z tamworth sobert, wiec mnie sie nie pytaj. :-D

[ Dodano: Czw Kwi 24, 2008 21:12 ]
a to jest zaraz przy broad street. znam ta ulice ale nie pamietam gdzie lezy. ale nazwa jest mi dobrze znana . cos jest wiekszego przy broad street? cos znanego, charakterystycznego ?
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

jak bedziesz szedł wzdłuz kanału wodnego od broad street w strone Mailboxu to mysle ze po prawej stronie ujrzysz Panama Bar
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

a tak poza tym ta impreza jest darmowa?
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE