panowie !!!!! ........................

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez Anek » 6 lis 2006, 21:05 Re: panowie !!!!! ........................

To nas te kilka osob nazywasz "NIKT" no wiesz :evil: :razz:
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 6 lis 2006, 21:06 Re: panowie !!!!! ........................

jak i Ty zamilkniesz Osa to w koncu nikt nie bedzie pisal i bedzie nudno, a tak wchodzisz na forum a tu np 83 wiadomosci do odczytania tak jak ja mialam w sobote a moze w niedziele-az sie zdziwilam-bo rano zagladalam, a na wieczor az tyle :shock: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 6 lis 2006, 21:07 Re: panowie !!!!! ........................

zreszta to prawda Anek w koncu my tu wciaz zagladamy :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 6 lis 2006, 23:30 Re: panowie !!!!! ........................

Pewnie wszyscy zajeci ciezka praca z granica... :???:

To co ja jeszcze ru robie ? Cos spac w tym kraju nie moge, jak przekrocze 8h snu to caly dzien chodze przymulony, a moj super szef mowi , nie idz znowu na spotkanie bo zachorujesz jak ostatnio...he he a kto lubi pracowac w sobote z przewaga piwa we krwi ?
Jeszcze filmik i zaczynamy nowy dzien, a tak apropos ogladaliscie z Carreyem "Eternal sunshine of the spottless mind" ? gorzka prawda co robia z nami kobiety

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 7 lis 2006, 18:33 Re: panowie !!!!! ........................

Edyta napisał(a): a tu np 83 wiadomosci do odczytania :shock: :mrgreen:


A ja mialem kiedys pelna skrzynke ale niestety nie wiedzialem, ze jest mozliwosc ostrzymywania wiadomosci prywatnych i niczego nie przeczytalem bo wszystko zostalo skasowane a ci co do mnie napisali pewnie sobie pomysleli, ze jestem niezlym gburem.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez beskidenluchs » 7 lis 2006, 22:05 Re: panowie !!!!! ........................

I do tego ponury krwiozerca, albo krwiozerczy ponurak (sorry to chyba ja) ale w sobote mozna znow gdzies wyskoczyc

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 26 wrz 2006, 21:43
Lokalizacja: Oxford chyba
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK