Polska - kraj brzydkich kobiet?

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez te-ha » 6 lis 2006, 18:01 Polska - kraj brzydkich kobiet?

i link:)

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy ... 15398.html

no coz...

prawda

przynajmniej w moim wypadku
ale ja ladna nie jestem
jestem w stalym kontakcie z moim lusterem
wiec wiem;P

ale akurat co do innych dziewczyn
to mam jakies watpliwosci
moje kolezanki ze studiow
z polski
uwazaja sie za najpiekniejsze
najcudowniejsze

ale ja moze sie nie wypowiadam

bo ja jestem jak z piosenki britnej

not a girl not a woman;p

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadia » 6 lis 2006, 18:41 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

A ja twierdze , że jestem atrakcyjna i , że tak naprawdę nie ma brzydkich kobiet ^^

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 6 lis 2006, 19:13 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

wow

ja tez bym chciala tak myslec

niestety
jestem w zbyt dobrym kontakcie z moim lustrem...

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadia » 6 lis 2006, 19:29 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

Ja tez jestem w b.dobrym kontakcie z nim :D Ale staram sie myslec o sobie pozytywnie...zreszta jesli sa faceci ktorym sie podobam to brzydka byc nie moge co nie... Wszystko zalezy od wiary w siebie ^^

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 6 lis 2006, 20:24 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

Uwazam ze kobieta ktora zna swoja wartosc nie bedzie uwazala sie za brzydka. Dla mnie kobiety czy dziewczyny ktore mowia jestem (brzydka, gruba itp. ) to raczej kobiety ktore w jakis sposob probuja zwrocic na siebie uwage. :wink: Oczekujac ze otoczenie bedzie zaprzeczac temu. Zreszta zawsze mowilam ze nie ma kobiet brzydkich sa tylko ladne i ladniejsze :wink: W tym kraju to jestesmy naprawde ladne w porownani z angielkami.
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 6 lis 2006, 20:57 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

zgadzam sie z Anek :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 6 lis 2006, 21:36 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

nie zgadzam sie z Anek



zartowalem ;P

nie dziwota ze brazylijki i rosjanki uwazaja sie za najatrakcyjniejsze - gdzie indziej jak nie w tych krajach mezczyzni najbardziej zdoruja kobiety - a jak inaczej ma sie kobieta za atrakcyjna uznac - gapiac sie w zwierciadlo, czy wnioskujac po zachowaniu mezczyzn w stos. do niej. W Polsce, gdzie tyle pieknych dziewczyn widzi sie codziennie - faceci sie poprostu opatrzyli i przestali tak bardzo zwracac uwage. Widze po sobie - jak teraz tu jestem to sobie mysle - "ludzie toz ja z miss'kami swiata chodzilem na studia, spotykalem na ulicy i chodzilem na pifko", a zachowywalem sie przy nich jak przy zwyczajnych dziewczynach.

EDIT: aa jeszcze mialem dodac - w Polsce panuje taki dziwny sport pt. "rownanie do dolu" oraz "nie wychylaj sie ponad" - sprobuj gdziekolwiek w towarzystwie czy nawet forum dac poznac ze jestes lepszy/ladniejszy - a zaraz sie podniesie swiete oburzenie "jakto mozesz byc lepszy" - przeciez wszyscy powinni byc tak samo dobrzy.

To ok, teraz wezme sie, przeczytam ten artykul. :]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2069
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez te-ha » 11 lis 2006, 15:42 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

tak wlasnie widze
ze nie odp...
tak odpisze
ode mnie
czyli jak to jest ze mna

Anek napisał(a):Uwazam ze kobieta ktora zna swoja wartosc nie bedzie uwazala sie za brzydka.


moje poczucie wartosci juz dawno zostalo zrujnowane
i ono praktycznie nie istnieje
chociaz czasami mam
przyplywy tego oto uczucia
ale na pewno nie za wzgledu na moja urode:P

Anek napisał(a):Dla mnie kobiety czy dziewczyny ktore mowia jestem (brzydka, gruba itp. ) to raczej kobiety ktore w jakis sposob probuja zwrocic na siebie uwage. :wink: Oczekujac ze otoczenie bedzie zaprzeczac temu.


ja tam wole
zwrocic na siebie uwage
tym ze jestem taka a taka
z charakteru

a ja lubie mowic ze jestem gruba i brzydka
bo daje mi to zapewne falszywe
poczucie bezpieczenstwa
wiem ze to dziwne
moja kolezanka
studentka psychologii mowi ze bede jej pierwszym pacjentem:P

Anek napisał(a):Zreszta zawsze mowilam ze nie ma kobiet brzydkich sa tylko ladne i ladniejsze :wink: W tym kraju to jestesmy naprawde ladne w porownani z angielkami.


sama cos o tym wiem
wrrr
ci angole to sa naprawde biedni
bo nawet do mnie ostatnio jeden podszedl
zapytal sie czy jetsem z poslki bo tylko polki sa takie piekne<hahaha>
i chcial sie umowic

ale porazka;/

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 11 lis 2006, 16:05 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

te-ha masz za niska samoocene-nie wiem czym jest to spowodowane? Uwierz w siebie!! :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 11 lis 2006, 16:07 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

a to wszystko wina faceta

zniszczyl mnie

i tyle
w tym temacie

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 11 lis 2006, 16:33 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

Ej tam powiem Ci tyle
-bedziesz sie facetami przejmowac, masz dopiero 19 lat i wiele mozliwosci wyboru

- po pierwsze jest tyle kwiatu na tym swiecie a po drugie masz czas zeby jeszcze pojsc tu i tam, poznac kogos-ja tez kiedys sie martwilam, a teraz wiele razy cofnelabym moje zamartwianie sie-bo na dzien dzisiejszy czlowiek mysli ze to bylo glupie i niepotrzebne-bo jak ktos ma byc Twoj to i tak bedzie :mrgreen:

to tyle pouczen wiec mysle ze nie ma co sie dolowac i trzeba brac sie do korzystania z zycia-i baw sie poki mozesz, bo jak wyjdziesz za maz to nie bedzie to samo :wink: (chodzi o zabawe- i zeby zaraz nie bylo tematu bo zabawa z czasem przechodzi i czlowiek chce sie ustatkowac)Acha i nie mowie ze imprezy z mezem sa zle-moga byc fajne i sa :mrgreen:

A niedlugo w swoim oczywiscie czasie poznasz tego jedynego-i to zazwyczaj jest tak ze w nieoczekiwanym dla nas momencie...wiec nie chce slyszec wiecej jak sie tu dolujesz :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 11 lis 2006, 18:07 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

Nadia napisał(a):A ja twierdze , że jestem atrakcyjna i , że tak naprawdę nie ma brzydkich kobiet ^^



taaa sa tylko zle zrobione makijaze :)
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Elvis » 11 lis 2006, 20:30 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

Nadia napisał(a):A ja twierdze , że jestem atrakcyjna i , że tak naprawdę nie ma brzydkich kobiet ^^


tylko czasem wódki brakuje

Elvis
 
 

KobietaPostNapisane przez Nadia » 12 lis 2006, 07:17 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

^^ Oj tam...każda kobieta ma w sobie UKRYTE piękno... Czasem po prostu ukryte jest głęboko ^^

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 12 lis 2006, 14:02 Re: Polska - kraj brzydkich kobiet?

no ja sie nie doluje:P

zyje sobie pozytywnie:P

ale mam takie male zboczenie
o ktorym juz nie pisne ani slowka
na tym forum:P
i na zadnym spotkaniu:P

ale przysiega:P

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK