Pytanie do wszystkich palaczy.. (papierosów).

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez MATRIX_30 » 25 gru 2006, 12:08 Pytanie do wszystkich palaczy.. (papierosów).

Nie długo przyjeżdzam do UK i chciałem Was zapytać jak wygląda sytuacja z papierosami tam gdzie przebywacie. Słyszałem że w sklepach np. Marlboro kosztują ok 5-6Ł ale że też można kupić u Polskich handlarzy "polskie" Marlboro i inne.

Jak tak to jaka jest u nich cena i czy sa (handlarze) dostępni tak że zawsze można u nich kupić. Pytam bo nie wiem czy mam sobie tu w Polsce przed wyjazdem organizowac jakieś stałe wysyłanie fajek z Polski co jakis czas czy może nie bawić sie i kupowac na miejscu.Napiszcie prosze jak to u was w praktyce wygląda. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

MATRIX_30
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 gru 2006, 11:52
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 25 gru 2006, 15:49 Re: Pytanie do wszystkich palaczy.. (papierosów).

Nie ma wiekszych problemow z kupieniem polskich fajek jezeli wiesz gdzie. ceny sa w granicach 20 - 30 funia za 10 paczek. jak bedziesz chcial jakis adres to moge podac na PW
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

30 to takie troche zdzierstwo .. ale okolice 20 to jest do przyjecia ... i tez był bym zainteresowany ... moze ktos kto porwadzi taki biznes ogłosi sie w ogłoszeniach .. lub da mi znac na prv

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jenas » 27 gru 2006, 00:46 Re: Pytanie do wszystkich palaczy.. (papierosów).

Pod ryneczkiem np. stoja lachudry ci..a i maja za £2.5 rozne rodzaje od rumunskich malborasow po polskie LMy. Dobrze wziasc sobie pare wagonow(legalnie mozna miec przy sobie 2 wagony), bo na starcie funty przydadza Ci sie na inne rzeczy. Ja zauwazylem, ze strasznie sie tu rozpalilem; kazda czynnosc (pobudka, zrobienie jedzenia, zjedzenie, toaleta, wyjscie na dwor itp. itd.) przypieczetowywalem zapaleniem papierosa hehe. Znalazlem na to taki sposob, ze przestalem kupywac papierosy, a bracia przysylaja mi tyton. Mam maszynke do robienia, a bibulki z filtrem 100 sztuk kupuje tutaj za 1funta. 500g za 40zl starcza mi z kolega spokojnie na 6 tygodni, wiec ekonomiczniej i zdrowiej bo mniej pale bo nie chce mi sie robic taak czesto :).
Ehh ale teraz jeden ziomal co mieszka tu gdzie ja pojechal do Polski i wroci z jednym wagonem Sobieskich dla mnie bo troche sie stesknilem.
Avatar użytkownika
jenas
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączył: 17 gru 2006, 02:43
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez juudas » 2 sty 2007, 08:49 Re: Pytanie do wszystkich palaczy.. (papierosów).

Najlepiej to przed wyjazdem rzucic palenie bo to i zdrowiej i taniej :)
ps. no bedzie juz m-c :lol:
Avatar użytkownika
juudas
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 22 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Radom
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK