Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Ancia28 napisał(a):angielski instruktor bierze około 56 funtów za 5 lekcji to około 11 funtów za godz to spoko a polak 22 funty za pierwsze 10 godzin każde następne po 20 funtów.


chyba mowisz o Bill Plant Driving School. Oni maja taka promocje. Ja bralam lekcje z angielskim instruktorem, wlasnie z Bill Plant, i po 35h walcze na drogach juz sama :] Mi sie z Johnem trafilo ;] Wyrozumialy i bardzo pomocny. Mam teraz male problemy zyciowe i pomaga mi wyjsc na prosta. Jesli chcesz wysle ci jego nr na priv. Polecam!

Pozdro

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 21 lut 2010, 02:27 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

PINSLEEPE tak chodzi mi o Bill Plant Driving School i mam juz instruktorkę z tej firmy Abbe ale spoko możesz mi podesłać namiary na priv tego twojego jak jest spoko to może u niego też pojeżdżę

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 22 lut 2010, 15:21 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Ancia28 napisał(a):ja podjechałam do dvla i tam opłaciłam wszystko na miejscu bez problemu aby nie mieć problemów takich na poczcie jak ty czy AGG


:?:
ale ja nie mialam zadnych problemow z postal order :roll:
Ancia28 czytaj ze zrozumieniem :roll:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 22 lut 2010, 15:44 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

sory AGG nie ty tylko twoja koleżanka ( chodziło mi o przypadek co ty opisałaś )
a tak w ogóle to dziś zdałam część teoretyczną hura :mrgreen:

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

Ancia28, Gratuluje!!! :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

a ja wczoraj mialam testy teoretyczne i na hazardzie jednym punktem zawalilam ale jestem zła:( nastepny test mam w srode mam nadzieje ze tym razem pojdzie lepiej
pozdrawiam

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI