Odziez uzywana z UK do Polski.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 4 lip 2010, 19:15 Odziez uzywana z UK do Polski.

Witam
Mam pytanie odnosnie odziezy uzywanej z UK w szczegolnosci dzieciecej i handel w Polsce,moze ktos z Was ma sklepik w Polsce i udzielil by mi kilku informacji czy sie oplaca i jak to wyglada z wywozem tych ciuchow.Za wszelkie informacje z gory dziekuje.[/hide]

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izap721 » 5 lip 2010, 07:43 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

interes bardzo dobry,ale nie licz na to,ze ktos Ci udzieli takich informacji,wiesz jaki jest nasz narod.....no, chyba ze sie myle
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 5 lip 2010, 08:44 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

Dzieki ,ze sie wogole ktos odezwal ,tak wlasnie myslalam ze nikt mi nie pomoze,no coz tacy wlasnie jestesmy,ale dlaczego?

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izap721 » 5 lip 2010, 09:47 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

dobre pytanie,ale ja tez czesto zastanawialam sie nad tym i nie potrafie znalezc odpowiedzi.Coz,jeden nie ma,to dlaczego drugi ma miec lepiej?niech radzi sobie sam!
Avatar użytkownika
izap721
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączyła: 22 cze 2009, 09:31
Reputacja: 12
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 5 lip 2010, 13:43 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.


KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 5 lip 2010, 14:48 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

patryk.hak a ja spytam czy myslisz o wynajmie jakiegos lokalu w swoim miescie(Polska) czy cos zakupic na wlasnosc? ja juz od dluzszego czasu mysle o rozkreceniu czegos takiego w swoim miescie w Polsce,ale jak patrze na ceny wynajmu to mnie to troche wszystko przeraza. aha i skad myslisz kupowac towar-chodzi mi o te uzywane ciuchy z Angli. pozdrawiam i dzieki za odpowiedz,jak cos to pisz na privie
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lip 2010, 14:50 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

KA i PE napisał(a):http://www.bestusedclothing.com/

pozdr
pe

Best Used Clothing Wholesale in Miami, Florida

Tylko za fracht wyjdzie jak za zboże... nieopłacalny business...
Jeśli już to moze to:
http://www.kettex.com/

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2523
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez patryk.hak » 5 lip 2010, 15:54 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

Kalini 812 narazie napewno bym nie kupila zadnego lokalu bo nie bede skakac do glebokiej wody,chcem sie rozejrzec za jakims nieduzym sklepikiem,wiem ze ceny dzierzawy sa dosyc wysokie,dlatego tez myslalam ze dowiem sie moze od innych jak to wszystko wyglada i czy sie wogole oplaca.

patryk.hak
Początkujący
 
 
Posty: 47
Dołączył: 23 wrz 2007, 18:02
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kalini812 » 5 lip 2010, 16:30 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

no wlasnie nasowa sie pytanie....czy sie oplaca,zapewne tak,ale jakos to wszystko mnie przeraza,wynajm lokalu,oczywiscie wszelkie papierki,oplaty urzedowe,cale to zalatwianie,poza tym nie mam zielonego pojecia od kogo "pobierac" towar.napewno tez wiazaloby sie to z moim wyjazdem do Polski,maz by zostal tutaj,ewentualnie dowozil towar.
jak mowia,"jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziec",moze i warto zaryzykowac,zawsze wtedy bedzie mozna powiedziec ze sprobowalo sie :-) pozdrawiam i zycze sukcesu......sobie rowniez,bo chyba bede drazyc ten temat,zobaczymy co sie "urodzi"
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 5 lip 2010, 18:16 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

ooops, sooooory, no to moze:

http://euroexportuk.com/clothing.html

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez jed » 5 lip 2010, 19:23 Re: Odziez uzywana z UK do Polski.

patryk.hak napisał(a):moze ktos z Was ma sklepik w Polsce i udzielil by mi kilku informacji czy sie oplaca i jak to wyglada z wywozem tych ciuchow

izap721 napisał(a):nie licz na to,ze ktos Ci udzieli takich informacji,wiesz jaki jest nasz narod.....no, chyba ze sie myle

patryk.hak napisał(a):tak wlasnie myslalam ze nikt mi nie pomoze,no coz tacy wlasnie jestesmy,ale dlaczego?

izap721 napisał(a):ja tez czesto zastanawialam sie nad tym i nie potrafie znalezc odpowiedzi.Coz,jeden nie ma,to dlaczego drugi ma miec lepiej?niech radzi sobie sam!

patryk.hak napisał(a):Kalini 812 narazie napewno bym nie kupila zadnego lokalu bo nie bede skakac do glebokiej wody,chcem sie rozejrzec za jakims nieduzym sklepikiem

patryk.hak napisał(a):myslalam ze dowiem sie moze od innych jak to wszystko wyglada i czy sie wogole oplaca.

kalini812 napisał(a):moze i warto zaryzykowac,zawsze wtedy bedzie mozna powiedziec ze sprobowalo sie

Ja tam, chlopaki, uwazam ze to jest zwyczajnie ŻA ŁO SNE

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 365
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI