Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Które góry chciałabyś/chciałbyś zobaczyć.

Ankieta wygasła 29 paź 2010, 22:10

Góry w Walii.
6
55%
Góry w Szkocji.
5
45%
 
Liczba głosów : 11

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 paź 2010, 20:30 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

widze ze coraz wiecej osob przybywa i spoko, a dla zaostrzenia apetytu wrzucam zdjecia z przed dwoch lat:
http://picasaweb.google.com/daktera/Sno ... directlink
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 6 paź 2010, 20:43 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Was napisał(a):A mi się marzą walijskie 3000-ki zimą...


Najlepiej w ciągu 24h :razz:

Można spróbować w maju lub w czerwcu podjąć takie wyzwanie.
Jolly chyba miał taki plan. Prawda?

baton napisał(a):a gdzie te 3000ki sa ? ;) ;)


http://en.wikipedia.org/wiki/Welsh_3000s

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez baton » 6 paź 2010, 20:49 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

ok,3000ki ......................ft:)

baton
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 12 wrz 2010, 10:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 6 paź 2010, 20:51 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

krzysiekk napisał(a):Najlepiej w ciągu 24h :razz: Można spróbować w maju lub w czerwcu podjąć takie wyzwanie. Jolly chyba miał taki plan. Prawda?


Tak, Jolly mówił o tym chyba w zeszłym roku. Wiesz jednak, że ja, choć z różnym skutkiem :-P , wyznaję zasadę: "Ślimak na podejściu, błyskawica w ścianie" :mrgreen:
Dlatego odpuścił bym sobie wyścigi i poszedł zimą, na spokojnie, powiedzmy w ciągu 2-3 dni (trzeba by to policzyć) z namiocikiem i w ogóle :wink:

Nie mów, że Ci się jeszcze oczy nie zaświeciły na taki plan ;)

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 paź 2010, 21:27 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

tak mialem taki plan, ale nadal jest to mojim marzeniem czasem mysle o tym oczywiscie mam wszystko juz ulozone na mapie szlaki i na gpsie, w nastepnym roku mozna cos pomyslec nad tym tylko, ze najlepszy okres jest letni bo dzien najdluzszy. godzina startowa to 12 w nocy i koniec o 12 w nocy tego samego dnia:) brzmi ciekawie do zaliczenia chyba jest 13 szczytow :twisted:

tutaj jest wszystko opisane:
http://www.welsh3000s.co.uk/
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 6 paź 2010, 22:00 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Ambitny plan tylko zdrowia końskiego brakuję.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 6 paź 2010, 22:39 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Jolly napisał(a):tylko, ze najlepszy okres jest letni bo dzien najdluzszy. godzina startowa to 12 w nocy i koniec o 12 w nocy tego samego dnia:) brzmi ciekawie do zaliczenia chyba jest 13 szczytow :twisted:/


No właśnie. Jeśli ktoś chce ktoś chce to zrobić jako challenge. Ale mi się marzy przejście tego szlaku nie jako wyzwanie w walce z czasem ale z pogodą. Mogę to robić dłużej ale mimo np. śnieżycy, albo wiatru albo czegoś tam innego. Mi chodzi raczej o to żeby doświadczyć klimatu "górskiej przygody" niż "górskiego biegu przełajowego" :roll:
Ehhhh.....
Zobaczymy zresztą jak to się poukłada

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 6 paź 2010, 22:47 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

No proponuję skoncentrujmy się na tym wyjdzie który będzie niebawem a potem zobaczymy.

Pozdrawiam

Maciek
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 7 paź 2010, 05:23 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

oXide napisał(a):No proponuję skoncentrujmy się na tym wyjdzie który będzie niebawem a potem zobaczymy.

Pozdrawiam

Maciek


dobrze gada, tematow o wspinaczce jest na forum setki :)

a jak przygotowania? moze by rozpisac sklady kto z kim jedzie. bo jak widze to mamy kilka samochodow. no kierowcy brac sie do roboty i pisac kto z kim i dlaczego ;)

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 paź 2010, 05:44 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

ja mam komplet:
vanwastel z rodzina
Tomek (byl rok temu ale sie nie wypowiedzial sam wiec nie wydam ktory :) )
no i ja jeszcze z dwiema osobami

vanwastel prosze o potwierdzenie wyjazdu ze mna a w pozniejszym czasie adres i numer tel na priv.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 7 paź 2010, 05:59 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Draco, nie masz mojego nr tel?!? :roll: 07515030802

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 paź 2010, 06:34 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

jakos mi z tamtego roku notatki poginely i nie mam numerow do osob, ktore byly :(

[ Dodano: Pią Paź 08, 2010 15:53 ]
ludki prosze o potwierdzenie daty, jedziemy dokladnie 6 listopada czy cos moze sie zminic? musze ustalic co i jak w pracy dlatego potrzebuje konkretnego terminu i odpowiedzi czy jedziemy bo cos bylo tyle aut a teraz cisza...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 8 paź 2010, 16:11 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Tak jedziemy 6.11.10. Auta będą planowane w następnym tygodniu nie powinno z tym być większego problemu.

[ Dodano: Pon Paź 11, 2010 21:39 ]
Co tak cicho się zrobiło nagle?

[ Dodano: Nie Paź 17, 2010 01:25 ]
Wszystkie osoby które wyjeżdżają na Snowdon lub są zainteresowane.

Mogą sie kontaktować ze mną przez gg lub na priva. Potrzebuję wszystkich do sporządzenia listy. Trzeba dograć, też miejsca z których trzeba was zabrać. Mam nadzieje ze ludzi za autami nie zabraknie. Z tego co wiem z Darco jedzie 7 osób tak? Można prosić o listę.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 21 paź 2010, 19:21 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

cicho tutaj strasznie!

ja z Draco dogadalem temat. Draco byl w tamtym roku i wie co i jak, wiec nie ma pytan. a jak reszta kierowcow?? trasa w tamta strone nie straszna. gorzej wracac, bo jak znam zycie to wszyscy pojda spac po jednym piwku.

pogoda dlugoterminowa bez rewelacji. spodziewany deszcz :) macie "loterproowy"??

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 21 paź 2010, 19:28 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Wszystko idzie zgodnie z planem. Teraz czekam na odpowiedz ostatniego kierowcy. Bo jest kilka osób chętnych ale jednego auta brakuje. Trzeba dograć tez czas w którym wszyscy wyjedziemy, tak żeby można było się spotkać mniej więcej w tym samym momencie przed wejściem w pen y pass.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA