Kurs na wózki

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 2 lis 2010, 10:55 Kurs na wózki

Wymiana Polskich uprawnień na Angielskie ?

Może wie ktoś gdzie w Birmingham najlepiej wymienic polskie uprawnienia na angielskie ?
Jaki jest koszt ? i ile czasu to trwa ? a może lepiej zrobić od nowa ?

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcellcortes » 3 lis 2010, 02:36 Re: Kurs na wózki

ja mam stare polskie uprawnienia na wozek, ale tylko dzieciecy.Moge przewozic do trzech blizniakow i jednego kota jednoczesnia, przy masie nie prezekraczajacej 45 kilogramow. Papiery wyrabialem w 2006 w Urzedzie Miejskim w Szczecinie przy Jednosci Narodowej,koszt jak dobrze pamietam 35 pln.W UK nie tlumaczylem papierow,wozek dzieciecy mozna wiec powiedziec prowadze nielegalnie,bez MOT'u i TAXu ale za to z usmiechem na pyszczQ
Załączniki
s bussines card.jpg
s bussines card.jpg (12.79 KiB) Przeglądane 7779 razy
Avatar użytkownika
marcellcortes
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 28 kwi 2006, 13:56
Lokalizacja: Szczecin / Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 3 lis 2010, 07:34 Re: Kurs na wózki

He he ale mi chodzi o te z widłami co by mozna niadziać kogoś przy okazji :mrgreen:

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez potatos » 3 lis 2010, 09:11 Re: Kurs na wózki

w Cowentry , jest firma ktora uczy , jest duzo Polakow --- jak popytasz to moze mowiac po polsku eksternista?

potatos
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Dołączył(a): 29 maja 2006, 03:50
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 3 lis 2010, 12:25 Re: Kurs na wózki

W Birmingham est wiele firm zajmujacych sie szkioleniem operatorów wózków widlwych, po googluj i cos znajdziesz. Koszty sa rozne zaleznie od firmy, zadzwon i zapytaj. Uprawnienia te nie sa tak samo wymienialne jak prawo jazdy takze zapewne bedziesz musial ukonczyc kurs w Twoim przypadku podejrzewam ze 3 dniowy zalezne to jest od experience i skills( tak przynajmiej stoi litera prawa). Jezeli masz wiecej pytan sluze pomoca jako akredytowany w ITSSAR instruktor i egzaminator

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mustafa75 » 3 lis 2010, 12:35 Re: Kurs na wózki

No mam kilka pytań teraz muszę iść do roboty pozniej napiszę na priva. Dzięki za odzew.

[ Dodano: Nie Lis 07, 2010 18:57 ]
Byłem na Bordsley St koło polskiego domu z moim polskim papierkiem za który dalem 600 zł 4 lata temu oczywiście przetłumaczonym przez tłumacza przysięgłego i pan mnie poinformowal ze nie mozna wymienic na angielskie uprawnienie.Nawet sie nie zgodzil zeby przystapic tylko do egzaminu . Zaproponowal counterbalance za 300 pounds po tym reach za 100 pounds i bendi za 150 pounds czyli 550 za te trzy wózki. Pokazał halę treningową i wózki. Jak mu powiedzialem ze jakaś polska firma wymienia polskie uprawnienia na angielskie to twierdzil ze taki papierek pozniej mozna do kosza wrzucić i kazal lepiej sie dowiedziec w RTITB .

Jesli ktos mial polski kurs i zamienil go na angielskie uprawnienia to proszę o jakieś informację na ten temat.

Mustafa75
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Dołączył: 27 lut 2007, 22:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron