Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 lis 2010, 22:49 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No wlasnie ja tez tam wracalam pare razy jeszcze, chodzilam i chodzilam, w koncu sie zirytowalam i poszlam do mamas&papas poogladac wozki :) zakochalam sie w bujanym fotelu :) Mam nadzieje ze zdazymy sie jeszcze spotkac, moze wpadniecie do mnie do Cov w odwiedziny?? g:)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 lis 2010, 22:57 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg, No nie męcz się tylko daj sobie wyciąć co tam trzeba :-P
Twoja mała na Rumuna śpi hi moja to tak dziennie ma bo się sama myje i czysty to tylko brzuch ma , dzisiaj Ja ją wykąpałam porządnie to spoko, ale tak to mój jej pozwala na samodzielne kąpiel i efekt marny jest z tego.

[ Dodano: Sob Lis 06, 2010 23:00 ]
ewela119, Ty tak nie pisz , bo jeszcze Ci się zwalimy na głowe wszystkie z dziećmi i sąsiadka z wrażenia zawału dostanie he he
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 lis 2010, 23:13 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119, no wlasnie , pol forum sie zjedzie i co bedzie:D
malaroksi, dobrze ci w krotkich wlosach, a czmeu sie obcielas na krotko? ja zrobilam to tylko raz podstawowce i nigdy wiecej... dzieci mnei przezywaly do konca szkoly:DD
adamirus napisał(a):fotki można oglądać

ooo tewz bym obejrzala:D
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 lis 2010, 23:25 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8, hmm, czemu? Miałam długie jak urodziłam Grzesia,ale czułam się źle, nic mi się z nimi robić nie chciało itd więc sobie sama podcięłam nożyczkami, po tym małym zabiegu musiałam iść do fryzjera, no i podciął mi na takie pół długie, potem dalej czułam się nieatrakcyjnie i tak latałam do fryzjera po zmiany, zrobił mi asymetrie i spoko ale był moment w którym chciałam przyciąć grzywkę i bam machłam się tak bardzo że tylko fryzjer mógł pomuc, a że mój fryzjer nie miał w tym czasie czasu , więc poszłam do pierwszego najbliższego i to był błąd... Dziewczyna polka kompletnie nie wiedziała jak zrobić to co chciałam i tak wypitoliła mnie że już 2gi miesiąc mi odrastają i i tak przyzwyczaić się nie mogę ... Ale na wiosnę już powinnam mieć dłuższe :)
Ps . Ciebie też znalazłam na nk :) Ty to masz te włosy , eh ....
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2757
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 lis 2010, 00:01 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

malaroksi napisał(a):chciałam przyciąć grzywkę i bam machłam się tak bardzo że tylko fryzjer mógł pomuc
:)
eksperymenty hihi, no w dlugich zupelnie inaczej wygladalas:)
ja tez czasem sobie przytne ale na szczescie nie widac ze krzywo :mrgreen: hihihih
ja mialam do pasa blond wlosy i po komuni zachvialo mi sie na chopaka ostrzyc.......fajnie bylo przez 2 tygodnie a pozniej do konca podstawowki mnie przezywali szopen albo peggy bundy heeee:P :mrgreen: wiec zaczelam je prostowac i ulizywac i uklepywac, ale ktoregos dnia stwierdzilam ze juz mi sie nie chce z nimi walczyc i zaakceptowalam to.teraz tylko mycie ,rozczesywanie(masssakra) i suszonko i gotowe :)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 7 lis 2010, 09:03 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):ooo tewz bym obejrzala:D


już możesz :razz:

malaroksi napisał(a):adamirus, Super, świetnie wyglądają takie zdjęcia, fajne tez te twojego syna są , kurcze muszę zrobić też moim łobuzom jakieś profesjonalne , tyle że Grzesiu nie usiedzi w miejscu jeszcze dłudeż niż 10 sec bo wszystko go interesuje...
Sobie bym zafundowała sesje jak mi włosy odrosną , bo teraz to patrzeć nie moge na siebie :mad:


no taka sesja to super sprawa :-)
a co do twoich włosów to obejrzałam fotki i powiem ci
duża zmiana :-)
i dobrze ci w krótkich włosach :-)

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 7 lis 2010, 10:43 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Dziewczyny, zazdroszcze Wam jak nie wiem co :-P :cry: maz wczoraj widzial, ze strasznie mi szkoda bylo tego spotkania i powiedzial, ze nastepnym razem mam jechac i tyle ;) :-P
Juz sprawdzalam od kiedy market swiateczny jest w Birmingham wiec moze naprawde na jakies winko i precla sie umowimy?! Ja bylabym gotowa juz w przyszlym tygodniu przyjecahc, tylko nie moge, bo stara przyjaciolka przyjezdza na 3 dni wiec bede miala troche na glowie ;)

malaroksi, znalazlam Cie na NK ;) Ja w sumie bardziej na facebooku urzeduje, ale co tam :-P
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 7 lis 2010, 12:59 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Dziewczyny nie ma sprawy, przyjezdzajcie :) Jak sąsiadka wykipruje na zawal to będzie pozytek jakis z Waszej wizyty bynajmniej :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 lis 2010, 13:03 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119, :509: :509:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 7 lis 2010, 13:07 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

malaroksi, pasuje Ci taka krotka fryzurka. Ja okropnie boje się fryzjerów :) miałam traume raz, zazwyczaj bywam niezadowolona nawet z podciecia, grzywki czy sposobu czesania - co dopiero mówić o jakimś radykalnym cięciu
ewela119, a mi tam pomysł z przyjazdem do Cov się podoba, mam bilet regionalny No i u Was jest chyba jakiś polski pub - chętnie bym tam zajrzała

Nie używam już za często nk, tez rezyduje na fb ale idę Was poszukać :) coby zdjęcia poogladac
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 7 lis 2010, 13:11 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Do Coventry jedzie 900 i nie trzeba miec regionalnego biletu, mozna sie zabrac na zwyklym day saver czy jednorazowce. Jest pub polsko-slowacki, jest tez typowo polska restauracja ale w zadnym z tych miejsc jeszcze nie bylam szczerze mowiac, wiec to by byla okazja :) A zaraz naprzeciwko dworca na ktory przyjezdza 900 jest muzeum transportu gdzie mozna poogladac fajne pojazdy i tam wewnatrz jest bardzo mila kawiarenka, wejscie do muzeum jest gratis wiec tez fajne miejsce na spotkanko :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 7 lis 2010, 13:16 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

to ja też się piszę na wycieczke do Coventry :mrgreen:

[ Dodano: Nie Lis 07, 2010 13:24 ]
bogini8, znalazłam cie na facebook g:hmm

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 7 lis 2010, 14:22 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

hej laski!
a co Wy sie tak szpiegujecie? hihi
nie uwierzycie, ale dopiero niedawno wstalam :oops: czuje sie srednio, mam ochote wziasc nozyczki i sama sobie zrobic "operacje" na moich migdalkach :evil: :cry:
malaroksi, nie wiem jak wygladalas w dlugich wlosach ale w krotki Ci bardzo ladnie :)
ja w tym roku tez dokonalam radykalnego ciecia :wink: chyba tylko adamirus widziala mnie dlugich wlosach. obcielam z wygody, ale tez zeby nadac sobie troche "swierzosci". krotkie fryzurki wydaja mi sie takie zadziorne i seksowne :-P

co dzis porabiacie? ja chyba ze szlafroka nie wyjde :oops: :roll: w domu spokoj i bloga cisza...

[ Dodano: Nie Lis 07, 2010 14:38 ]
a wogole sia skapnelam, ze nie w tm watku napisalam :oops:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 7 lis 2010, 21:26 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):chyba tylko adamirus widziala mnie dlugich wlosach

no chyba nie tylko :P
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 7 lis 2010, 22:55 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

mamuśka twins napisał(a):agg napisał/a:
chyba tylko adamirus widziala mnie dlugich wlosach

no chyba nie tylko :P

bejbe, chodzilo mi o dziewczyny na spotkaniu :oops:
a Ty nastepnym razem nie masz juz wymowki!! hihi
wogole jaki zbieg okolicznosci, ze znalazlysmy sie w tym samym miejscu o tej samej porze! :shock:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET