Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 29 lis 2010, 12:57 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja to juz nawet nie pamietam jak wygladaja polskie markety :(
w niedziele znowu bylam na markecie i stwierdzam ze w porownaniu do piatku i soboty to niedziela wyglada najlepiej :) najmniej (jezeli mozna tak powiedziec) ludzi bylo wlasnie w ten dzien.... wiec jak sie umawiacie to polecam niedziele- ja moze tez bym wpadla jak sie uda, ale chyba szykuje mi sie spontaniczny wypad w nieznane :-P

wracajac do marketow i przepychanek to po trzech dniach lazenia i przepychania mam dosc tego sportu i stwierdzam ze trzeba troche pozimowac w moim ukochanym domku :mrgreen:

ale kupilam sobie piekne rozane lampki- tak zeby w domku bylo jeszce cieplej :)
Załączniki
swiat.jpg
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 29 lis 2010, 16:56 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No to co dziewczyny? niedziela?? na ktora godzine sie umawiamy i gdzie?:))))) przyprowadzcie kolezanki jak chcecie im wiecej bab tym weselej :)

[ Dodano: |29 Lis 2010|, o 16:59 ]
dorotajab, nastrojowo bardzo :))
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorcik101 » 29 lis 2010, 21:06 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Ale super ze w niedziele chcecie sie spotkac ja chyba tez sie dopisze. Chyba ze moj bedzie musial do pracy isc i wtedy nie bede miala z kim Krasnala zostawic, ale fingers cross ze nie bedzie musial pracowac i w koncu poznam Was.

dorcik101
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 22 mar 2010, 10:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 30 lis 2010, 18:59 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

hanoka77 napisał(a):ja zaprawiona w boju :mrgreen: kiermasz bozonarodzeniowy na rynku w Krakowie wyglada tak samo

Taki sam tłum???
Ja German market omijam szerokim łukiem. Jak idę do centrum to jakimiś bocznymi uliczkami. To nie na moja nerwicę. Przebywanie w takim tłumie skraca mi życie.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 30 lis 2010, 21:24 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No i nie sądzilam ze w tym roku to bedzie mozliwe, ani nawet w nastepnym ale skoro wyszlo jak wyszlo to i ja sie pisze na to grzane wino, bo ja uwielbiam grzane wino :mrgreen: Tylko kochane tym raze prosze niech mi ktoras wysle na priva swoj nr tel bo moj stary zabije mnie jak drugi raz pojedziemy do Bham na darmo :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 30 lis 2010, 22:08 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119 napisał(a):No i nie sądzilam ze w tym roku to bedzie mozliwe, ani nawet w nastepnym ale skoro wyszlo jak wyszlo to i ja sie pisze na to grzane wino, bo ja uwielbiam grzane wino Tylko kochane tym raze prosze niech mi ktoras wysle na priva swoj nr tel bo moj stary zabije mnie jak drugi raz pojedziemy do Bham na darmo

no i super :))) i wiecej nas tym lepiej. jak juz zgadamy sie konkretnie to wymienimy sie numerami :D
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 30 lis 2010, 22:18 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

to moze sie wstepnie umowimy, co?
sobota czy niedziela?
dziewczyny piszcie! mi obojetnie :wink:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 30 lis 2010, 22:27 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja bym wolala sobote, ale jezelu wypadnie na niedziele to tez tragedii nie bedzie :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 gru 2010, 00:03 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):to moze sie wstepnie umowimy, co?
sobota czy niedziela?
dziewczyny piszcie! mi obojetnie
ewela119 napisał(a):ja bym wolala sobote, ale jezelu wypadnie na niedziele to tez tragedii nie bedzie

mi tez obojetnie , ale podobno w niedziele mniejsze tlumy wiec dlatego myslalam ze lepiej niedziela, no jak uwazacie dziewczyny, niech kkazda napisze ktory dzien woli to zliczyy glosy hihihihi ;))
aha no i ktora godzina:) ja jestem wolna do wieczora no tak powiedzmy od 12
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 1 gru 2010, 08:23 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ja niestety tym razem odpadam ......
M pracuje do 17tej :neutral:
co wiąże sie z tym że niemam nikogo by został z Dominikiem

szkoda,żałuje bardzo ...... :sad:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 1 gru 2010, 13:38 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

adamirus, ale przeciez tyle nas bedzie, ze mozesz dolaczyc do nas!
M. caly weekend tak pracuje? moze cos wymyslimy? no musisz byc i juz! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 gru 2010, 13:54 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):adamirus, ale przeciez tyle nas bedzie, ze mozesz dolaczyc do nas!
M. caly weekend tak pracuje? moze cos wymyslimy? no musisz byc i juz!

wlasnie mosisz byc i juz!!!
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 1 gru 2010, 14:45 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

agg napisał(a):adamirus, ale przeciez tyle nas bedzie, ze mozesz dolaczyc do nas!
M. caly weekend tak pracuje? moze cos wymyslimy? no musisz byc i juz! :D


bogini8 napisał(a):wlasnie mosisz byc i juz!!!


dzięki kochane ale M pracuje od 12tej do 18, i dziś się własnie dowiedziałam że ja też pracuje ..... bo od piątku wracam do pracy i dali mi :evil: odrazu weekend,co by mi za dobrze nie było.

a niemam z kim Dominika zostawić ..... :roll:
dupowato strasznie,żałuje że nie przedłużyłam zwolnienia :roll:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 1 gru 2010, 16:13 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

adamirus napisał(a):a niemam z kim Dominika zostawić .....
dupowato strasznie,żałuje że nie przedłużyłam zwolnienia

kurcze :(((

[ Dodano: |1 Gru 2010|, o 16:13 ]
t o z kim maly zostanie jak oboje bedziecie w pracy>?
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 1 gru 2010, 17:20 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):t o z kim maly zostanie jak oboje bedziecie w pracy>?


no własnie
z kim ? :roll:

pewnie M przywiezie go do mnie .... i jakoś godzine będzie musiał zemną być .....
spytam jeszcze koleżanke,może sie zgodzi :roll:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron