Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 3 gru 2010, 17:17 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

no dobra niech wam bedzie jutro ;) czyli jutro o ktorej? jesli mam byc szczera wolalabym troche wczesniej gdzies o 14 czy o 15. niz sie tluc popozniej po nocy przez ci..a;/. ewela pewnie tez by wolala wczesniej tym bardziej ze dojechac jeszcze dalej mosi.
I pytanie gdzie? kolo byka czy pod primarkiem? a adamirus nic nie wykombinuje?

i tylko 4 nas w koncu bedzie? zapowiadalo sie tyle...,zeby wkoncu nie wyszlo ze tylko ja i agg zostaniemy bo jak tak to mamy blizej do siebie i mozemy na solihullu sie na wino spotkac hahaha
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 3 gru 2010, 17:26 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No wlasnie mialam pisac ze ja bym wolala wczesniej, 14 bylaby ok:) No wlasnie a co z reszta?
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 3 gru 2010, 17:31 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini, w soli tez jest taki mini market i winko zapewne tez maja :D

ja bede jechac pociagiem lub busem wiec 2/3 drogi przejedziemy razem :) (chyba, ze Ty 6 jedziesz)
dobra, spadam na pakernie :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 3 gru 2010, 18:20 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):a adamirus nic nie wykombinuje?


Dominik pojedzie do koleżanki
ja pracuje do 13-14 .....ale jakoś dziwnie byłoby mi jechać na winko gdy koleżanka zajmowałaby mi się dzieckiem ;)
nie wypada poprostu .... :neutral:

niedziela to samo :roll: także ten weekend odpada,niestety :neutral:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 3 gru 2010, 18:33 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No a co z malaroksi, dorcik101, dorotajab, hanoka77, xvioletx i reszta? Dziewczyny ruszamy sie!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 3 gru 2010, 19:03 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

adamirus, oj tam niewypada;) to na goraca czekolade a czekolade w tabliczce kupisz kolezace:))

[ Dodano: |3 Gru 2010|, o 19:04 ]
agg, no ja 6,;) taki ode nie jezdzi;)

[ Dodano: |3 Gru 2010|, o 19:08 ]
JAK WIEKSZOSC NIE MOZE W TEN WEEKEND ( KITTY, ADAMIRUS,MALAROKSI i RESZTA DZIEWCZYN...)TO MOZNA TO PRZELOZYC NA ZA TYDZIEN EWENTUALNIE

CO WY NA TO??????????????????

[ Dodano: |3 Gru 2010|, o 19:08 ]
DO KIEDY JEST MARKET?

[ Dodano: |3 Gru 2010|, o 19:09 ]
BO FAJNIE BY BYLO SPOTKAC SIE WIEELKA GRUPA :))

[ Dodano: |3 Gru 2010|, o 19:11 ]
:509: :509: :509:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 3 gru 2010, 19:14 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):JAK WIEKSZOSC NIE MOZE W TEN WEEKEND ( KITTY, ADAMIRUS,MALAROKSI i RESZTA DZIEWCZYN...)TO MOZNA TO PRZELOZYC NA ZA TYDZIEN EWENTUALNIE



Ja wlasnie sprawdzilam pociagi i jutro jezdza :neutral: A wczoraj jak z Toba rozmawiam bylo napisane, ze do 16 grudnia od soboty do poniedzialku pociagow nie ma tylko autobusy :neutral: Ale my juz mamy plany na weekend) ;) . bogini, spotkajcie sie jutro, a ja za tydzien sprawdze znowu dzien przed co tez pisze w necie i najwyzej z wieczora sie umowimy na sobote lub niedziele ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 3 gru 2010, 19:16 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No wlasnie, jak reszcie dziewczyn nie pasuje to chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie przelozenie spotkania na za tydz?
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 3 gru 2010, 19:40 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Kitty napisał(a):bogini, spotkajcie sie jutro, a ja za tydzien sprawdze znowu dzien przed co tez pisze w necie i najwyzej z wieczora sie umowimy na sobote lub niedziele
kurde to lepiej za tydzien jak ma byc nas wiecej, bo ja nie moge tak co tydzien jezdzic:( wiec albo ten albo nastepny weekend , bo ktorys z tych 2 musze przeznaczyc na zakupy bo wysyllam paczke do polski dla rodzinki.

TO CO KOBIETY ZA TYDZIEN?? ALE JUZ TAK NA 100%???????JEJU JAKIE WY NIEZDECYDOWANE:D
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 3 gru 2010, 19:46 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):
Kitty napisał(a):bogini, spotkajcie sie jutro, a ja za tydzien sprawdze znowu dzien przed co tez pisze w necie i najwyzej z wieczora sie umowimy na sobote lub niedziele
kurde to lepiej za tydzien jak ma byc nas wiecej, bo ja nie moge tak co tydzien jezdzic:( wiec albo ten albo nastepny weekend , bo ktorys z tych 2 musze przeznaczyc na zakupy bo wysyllam paczke do polski dla rodzinki.

TO CO KOBIETY ZA TYDZIEN?? ALE JUZ TAK NA 100%???????JEJU JAKIE WY NIEZDECYDOWANE:D


Ze mna to wszystko zalezy od pociagow. Wlasnie doszlismy do tego, ze pewnie je teraz przywrocili, bo jest za zimno i zbyt duzo sniegu lezy, zeby tory naprawiac :neutral:
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 3 gru 2010, 19:58 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):JEJU JAKIE WY NIEZDECYDOWANE:D

no wlasnie! :-P

ja jutro na 100% jade :wink:
mam dosc napiety "grafik towarzyski" hihi :lol: i musze wszystko rosplanowac tak, zeby nikt nie poczul sie zaniedbany ;)
za tydzien jedziemy z kolezanka do krainy reniferow :mrgreen: nie wiem tylko jeszcze czy w sobote czy niedziele. jak dam rade to najwyzej do Was dolacze, a jak nie to bedzie jednego oszoloma mniej :mrgreen:
za 2 tygodnie lece do Polski wiec chce spotkac sie tu z najblizszymi przed wyjazdem :)
dobra, uzupelnilam plyny i spadam pod prysznic, bo troche sie spocilam :lol:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 3 gru 2010, 20:03 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):adamirus, oj tam niewypada;) to na goraca czekolade a czekolade w tabliczce kupisz kolezace:))


nie kuś :razz:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 3 gru 2010, 20:53 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

oszalec idzzie to ja juz niewiem co robic :roll: :roll:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez asienka » 4 gru 2010, 07:50 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No ja tez bede dzis w centrum, po 4tej. Niestety wczesniej nie dam rady bo jak juz wspomnialam pracuje.

Agg, zgadamy sie na winko?

Ja zaraz uciekam do pracy! Buziaki

asienka
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączyła: 26 maja 2009, 13:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez korbobor » 4 gru 2010, 10:11 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Cześć dziewczyny! Chętnie bym dziś do was dołączyła o ile spotkanie jest nadal aktualne :)
Avatar użytkownika
korbobor
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Dołączyła: 23 maja 2007, 19:26
Lokalizacja: Sheldon, Łódź
Reputacja: 62
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET