Babskie spotkania przy kawce/drinku

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 6 gru 2010, 10:32 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

niedziela tez pasuje- ja nigdzie sie nie moge w ten weekend ruszyc na dluzej bo mnie znowu pech spotkal
sie pozale a co! :mrgreen:

w dupe mojego dwutygodniowego auta wjechala mi jedna siksa i uszkodzila mi plecy.
usiedziec teraz w jednym miejscu dluzej jak 15 minut to prawdziwa meka. autem nawet da sie ejzdzic, ale prowadzic to juz inna sprawa bo cala prawa strona mi dretwieje.

poza tym zabieg stopy na ktory czekalam jakis czas mi sie na sobote szykuje... dzis dostalam telefon ze w sobote sie zwolnilo miejsce i mam szybko sie decydowac- tak wiec lyzwy raczej odpadaja, ale moze bede mogla w niedziele juz chodzic i dokustykac, albo na znieczulajacych nawet przypelzac :)

tak sobie mysle ze chyba jak to mowila babcia "pan Bog purtnal jak sie rodzilam", bo ciagle cos mnie w zyciu spotyka- 6 dni byl spokoj!!!! 6 !!!! i znowu o nude trudno ! w pracy to nawet chca mnie wykopac ze wspolnogo grania w lotto bo uwazaja ze ze mna to niczego nigdy nie wygramy!

tak wiec jak sie nie boicie, to ja moge wpasc w niedziele na czekolade
uwazajcie bo do tej czekolady wlewaja czasem jakies likiery :) ale zawsze mozna poprosic bez :)
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 gru 2010, 12:08 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

dorotajab napisał(a):w dupe mojego dwutygodniowego auta wjechala mi jedna siksa i uszkodzila mi plecy.
usiedziec teraz w jednym miejscu dluzej jak 15 minut to prawdziwa meka. autem nawet da sie ejzdzic, ale prowadzic to juz inna sprawa bo cala prawa strona mi dretwieje.

a zglosilas to ??bylas w szpitalu ztym?za uszkodzenia ciala sa odszkodowania.
dorotajab napisał(a):tak wiec jak sie nie boicie, to ja moge wpasc w niedziele na czekolade
uwazajcie bo do tej czekolady wlewaja czasem jakies likiery ale zawsze mozna poprosic bez
ja tam ludzi sie nie boje :)) njawyzej dadza nam czekolade z likierem hahhaa :D
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 gru 2010, 12:15 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

No super widze ze coraz wiecej chetnych na spotkanie, ja do niedzieli napewno juz wydobrzeje, auto dzis pojechalo do mechanika wiec nie bede sie musiala tluc autobusem takze napewno bede :)

Tylko konkretnie kiedy jest spotkanie? W niedziele, to juz wiadome, tylko o ktorej? Ja proponuje 14, co Wy na to?
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 6 gru 2010, 13:33 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

mi 14ta tez pasuje :-)

dorotajab napisał(a):tak wiec jak sie nie boicie, to ja moge wpasc w niedziele na czekolade


wpadaj wpadaj :mrgreen:

bogini8 napisał(a):zglosilas to ??bylas w szpitalu ztym?za uszkodzenia ciala sa odszkodowania.


dokładnie :-)

i zdrówka życzę ...... bo ból pleców znam ....oj znam .... :roll:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 6 gru 2010, 13:47 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

adamirus napisał(a):
bogini8 napisał(a):zglosilas to ??bylas w szpitalu ztym?za uszkodzenia ciala sa odszkodowania.


dokładnie :-)

i zdrówka życzę ...... bo ból pleców znam ....oj znam .... :roll:


dzieki dzieki

taa zglosilam, ale poki co to walcze zeby sie na klawiature nie z tego no.... zrzygac,
potem bede myslec o odszkodowaniach i ubezpieczalniach- bo na sama mysl o rozmowie z ubezpieczalnia jest mi jeszcze bardziej nie dobrze.

ja mialam propnowac 15 albo 16, ale teraz jak o tym mysle to 14 tez super- przynajmniej bedzie czas zeby kupic buty dla dziub-dziuba
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 gru 2010, 13:50 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119 napisał(a):Tylko konkretnie kiedy jest spotkanie? W niedziele, to juz wiadome, tylko o ktorej? Ja proponuje 14, co Wy na to?
tez proponowalam 14 :) takze jak najbardziej za.
mamy niedziele na 14, pytanie gdzie zbiorka?byk?czy pod lloydsem/primarkiem?

a i niech kazda dziewczyna mado innej numer zebysmy sie znalazly :))

[ Dodano: |6 Gru 2010|, o 13:51 ]
6 nas jest na chwile obecna :) fajniee :))
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 gru 2010, 14:09 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

W obu tych miejscach jest masa ludzi :/ A co do numerow to ja nie mam do nikogo i wlasnie z tego powodu na przedostatnie spotkanie niedotarlam chociaz specjalnie przyjechalam do Bham, stary byl wsciekly wiec teraz slicznie prosze zeby ktoras dobra dusza wyslala mi swoj nr na priv :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 6 gru 2010, 15:32 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119, wysłałam ci priv z numerem :-)

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 gru 2010, 15:40 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

Dzieki dziewczyny za numery :) Odrazu ostrzegam ze ja sie zawsze spozniam, zebyscie nie byly zdziwione :)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 gru 2010, 16:27 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

ewela119 napisał(a):W obu tych miejscach jest masa ludzi
a czy jest takie miejsce w bham przed swietami gdzie nie ma masy ludzi? wybralam po prostu punkty ktore wszyscy znaja i blisko marketu :D :mrgreen:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 6 gru 2010, 16:38 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):a czy jest takie miejsce w bham przed swietami gdzie nie ma masy ludzi?


dokładnie :mrgreen:
jak będzie nas wiecej to się odnajdziemy :wink: wystarczy wyznaczone miejsce :-)
New Street/Corporation Street - jest tam na rogu bank HSBC
pod bankiem zazwyczaj niema tłumów ;)
tam możemy się spotkać.

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 6 gru 2010, 16:44 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

wlasnie o tym pomyslalam :) HSBC przy tym wejsciu od strony new street (deptak)
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1109
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 151
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 6 gru 2010, 18:33 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

adamirus, a hsbc nie jest kolo lloydsa ktorego wyzej proponowalam?;P :mrgreen: :mrgreen: hihih
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 6 gru 2010, 19:05 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

bogini8 napisał(a):adamirus, a hsbc nie jest kolo lloydsa ktorego wyzej proponowalam?;P :mrgreen: :mrgreen: hihih


a ja niewiem :razz: wiem że jakiś tam bank jest ale czy akurat lloyds to niewiem :razz:
moim bankiem jest HSBC i stąd wiem gdzie ten oto bank jest :lol:

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 590
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 6 gru 2010, 19:06 Re: Babskie spotkania przy kawce/drinku

A ja w centrum wiem gdzie jest byk, Pirmark i McDonalds :) Na szczescie mam juz numery to bede dzwonic jak cos :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET