Skad wziaść psa w UK?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez agg » 27 sie 2011, 09:59 Re: Skad wziaść psa w UK?

wypasiony napisał(a):o!!!
znow Ewella119 i Agg. Obie wszystko wiedzace-to sie chwali ;-)

KOSZMAR!!!!

nie doradza z glowa, ale sie wymadrza.

oooo, wylazles z krzaczorow :lol:
dobrze, ze ty masz... szkoda, ze nie na temat.
skoro taki to KOSZMAR to nie czytaj, ale widocznie Ciebie to kreci :roll: :D

Dodano: -- 27 sie 2011, o 10:04 --

marek1ba1 napisał(a):zaplacilem £70 ale proces adopcji trwal 3 tygodnie jezdzilem na spotkania adopcyjne ,na spacery z drugim psem ktorego jeszcze mialem wizytowali dom jakie warunki bedzie mial pies .Jezeli wynajmujesz dom to zgoda landlorda.

i to jest wlasnie procedura, o ktorej pisalam.
no ale przeciez wypasiony wie lepiej i jak zawsze ma cos glupiego do dodania... :roll:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 27 sie 2011, 11:30 Re: Skad wziaść psa w UK?

czy każdy post musi kończyć się sączeniem jadu, atakami nienawiści i kwiecistym pokazem docinek??? Ludzie, wyluzujcie trochę, bo na starość skończycie jako moherowe berety albo w najlepszym przypadku zrzędy.Wiecie co to jest tolerancja , szacunek do zdania drugiego człowieka, dobry takt; maniery???
NIE?, to odsyłam was do lektury Pana Tomasza Lisa pt."Co z tą Polska".
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez karolinqa2491 » 27 sie 2011, 12:07 Re: Skad wziaść psa w UK?

Dziekuje wszystkim za opinie :) Mysle że zdecydujemy sie na Boksera , Goldiego lub Labradora ewentualnie jacka russela :) Jednak mimo wszystko patrzymy głównie na nasza córe wiec musimy wziaść psa odpowiedniego dla dziecka. Z bokserem mialam do czynienia wiec wiem jakie sa kochane wiec moze teraz mała zmiana :):) Dzieki jeszcze raz za wszystkie opinie;)

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 27 sie 2011, 13:35 Re: Skad wziaść psa w UK?

krisbrumm, ale tez nie dac po sobie jezdzic ;) czy jak ktos Ci "dokuczy" to mu przytakujesz? niestety jest sporo, a bylo jeszcze wiecej takich osob jak pan wypasiony. z oczywistych wzgledow zostali usunieci, bo poza sianiem jadu nie mieli nic madrego do napisania...
jak widzisz w moim poscie nie bylo nic niestosownego, ale ze wypasiony mnie nie lubi... no wlasnie, jw.
karolinqa2491, jak kiedys zdecyduje sie na pieska, to bede wybierac w tych samych rasach :wink:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 27 sie 2011, 19:50 Re: Skad wziaść psa w UK?

agg napisał(a): czy jak ktos Ci "dokuczy" to mu przytakujesz?

Wiesz co, ja, zanim wyjechałem do Wlk. Brytanii, pracowałem w wydziale kryminalnym w Policji w jednym z większych miast w Polsce. Gdybym tak miał na zasadzie odwetu robić coś każdemu, kto mi "dokuczył", albo choćby nabluźnił, to musiałbym zastrzelić z 50 osób, nie mówiąc już o tym że musiałbym z połową chłopaków z wydziału skakać sobie do gardeł.
Lepiej jest powiedzieć dwa słowa za mało niż o jedno za dużo.
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wypasiony » 27 sie 2011, 22:51 Re: Skad wziaść psa w UK?

karolinarytro-trudny nick ;-)- nie zwracaj uwagi na ortografie, poniewaz mam ostrzeżenie zwiazane z zwracaniem uwagi na ten fakt. Ewela 119 wali mnostwo bledow ortograficznych, ale nikt jej nie zwraca uwagi poniewaz niewiele osob zauważa te błędy. pozdrawiam wszystkich niebłędowiczów/
Ostatnio edytowano 28 sie 2011, 13:51 przez wypasiony, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
wypasiony
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 5 lis 2010, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 28 sie 2011, 10:25 Re: Skad wziaść psa w UK?

wypasiony, jak bedziesz chcial znow wytknac mi bledy naucz sie najpierw przepisywac. W moim nicku jest tylko jedno L, 2 razy pisales i 2 razy strzeliles byka. Jak nie mozesz sobie poradzic z przepisaniem wystarczy ze klikniesz na moj nick przy moim avatarze i automatycznie Ci go przepisze i podkresli.

Pozdrawiam

ewela119 a nie Ewella 119 ;)
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2129
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ps » 28 sie 2011, 10:33 Re: Skad wziaść psa w UK?

ewela119, wypasiony chcial zapewne podkreslic, zaakcentowac twoj niepowtarzalny nick i wpisal dla podkreslenia podwojne 'L :P :D '
pozdrawiam
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wypasiony » 28 sie 2011, 13:50 Re: Skad wziaść psa w UK?

;-)
Avatar użytkownika
wypasiony
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 5 lis 2010, 17:43
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 28 sie 2011, 19:54 Re: Skad wziaść psa w UK?

karolinqa2491, jak najbardziej polecam wziąć psa ze schroniska. Prawdą jest że często są to psy po przejściach i mają pewne problemy emocjonalne, ale za to bardziej i szybciej się przywiązują do nowej rodziny. Po za tym schroniska są po prostu przepełnione psiakami różnej maści, różnej rasy i w różnym wieku. Osobiście uważam, że lepiej jest dać bezdomnym psiakom drugą szansę niż pakować hodowcy mamonę do kapsy, który nadal będzie "produkował" kolejne szczeniaki, z których część wróci do schronisk.
W schroniskach jak najbardziej można znaleźć rasowe psy. Ja niedawno zdobyłem tą oto whippet'kę:
Obrazek
Jeżeli masz konkretne upodobania to jak najbardziej znajdziesz co chcesz, musisz tylko dobrze szukać.
Schronisko w centrum Brum osobiście odradzam. Bardzo nieprzyjemne miejsce i zestresowane psy.
Popatrz na przykład do Dogs Trust lub Ruff Luck Rescue. Z obu powyższych mam psy, jeden z Evesham, drugi z Nuneaton.
Są również schroniska specjalizujące się w danych rasach, wystarczy pogooglować.
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez karolinqa2491 » 29 sie 2011, 08:16 Re: Skad wziaść psa w UK?

VA, masz jak najbardziej racje .. tez jestem tego zdania po części że czasami lepiej dać druga szanse psiakowi i pewnie tak też kiedyś zrobimy tylko że póki co mamy roczną córeczke co według mnie i męża to troszke ogranicza choćby ze wzgledu na nią:) Więc zostaje kupno szczeniaczka :)
Obrazek


A żeby nie być gołosłowną co do wcześniejszych postów to sa dwa bokserki z mojego rodzinnego domu ( Matka i córka ) Poprostu sa prze kochane :) Kochaja ludzi i dzieci w kazdym wieku zwłaszcza bobasy ;p a mimo wszystko ludzie na ulicy sie ich boja...
Obrazek

karolinqa2491
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 3 cze 2011, 21:45
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI