Informacje na temat 360 recruitment

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez mirela28 » 19 gru 2011, 12:11 Informacje na temat 360 recruitment

Witam,
jestem tu nowa, chciałabym uzyskać informacje o firmie 360 Recruitment , gdyż dostałam ofertę pracy od nich ale nie moge znaleść żadnych opni na temat tej firmy.Wraz z siostra chcemy wyjechać do Birmingham ale nie chcę pozniej płakac że ktoś mnie oszukał.Byłabym wdzięczna za jakąkolwiek informacje

mirela28
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 19 gru 2011, 11:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 19 gru 2011, 21:36 Re: Informacje na temat 360 recruitment

360 Recruitment zajmuje sie rekrutacja do roznych firm. Chyba nie maja swojego odzialu w Brum. Napisz do jakiej firmy dostalas oferte pracy.

Dodano: -- 19 gru 2011, o 21:37 --

http://www.360recruitment.net/index.aspx
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez mirela28 » 20 gru 2011, 08:59 Re: Informacje na temat 360 recruitment

do rzezni, siostra ma doświadczenie, ja jako osoba towarzysząca do pakowania, jest tam Pani Aleksandra która zajmuje się 4 rzezniami w UK , nas interesowała praca w Birmingham właśnie,Pani była dość przekonywująca przez telefon, że pomoże we wszystkich formalnościach i z mieszkaniem, siostra była już w Holandii i Niemczech przez agencje i nie trafiła za dobrze, nie chcemy znowu dać się oszukać.

mirela28
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 19 gru 2011, 11:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dancich » 20 gru 2011, 16:23 Re: Informacje na temat 360 recruitment

Agencja jak agencja placa i jak im sie chce to pomoga.
Ale najwazniejsza rzecz w jakiej firmie bedziecie pracowac jezeli w Midland Becon w Walsall to szczeze wspolczuje to delikatnie mowiac obóz pracy manager traktuje ludzi............
mozna sprobowac jezeli nie macie innej propozycji ale nie polecam
Jest agencja stafflain bardzo dobra ale tez zalezy od miejsca pracy jedne kontrakty sa ok a drugie nie.
Powodzenia

dancich
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 3 lis 2008, 13:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mirela28 » 21 gru 2011, 08:09 Re: Informacje na temat 360 recruitment

Właśnie nie sprecyzowała w jakiej konkretnie rzezni, szukam dalej czegoś innego jeżeli niczego innego nie znajdziemy to może zaryzykujemy, a jeżeli chodzi o agencje stafflain to już się z nimi kontaktowałam i oni mają fajne oferty ale trzeba już mieszkać w UK i mieć wszystkie dokumenty , przyznam szczerze że na początek wolałybyśmy by agencja choć w minimalnym stopniu ale pomogła w sensie gdzie konkretnie sie zgłosić by załatwić dane dokumenty, język znamy komunikatywnie więc sądze , że jak ktoś wskaże nam drogę to sobie poradzimy.Dziękuje za wszystkie informacje :)

mirela28
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 19 gru 2011, 11:40
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 21 gru 2011, 13:22 Re: Informacje na temat 360 recruitment

Problem polega na tym ze agencje chyba nie pomagaja w zalatwieniu tych spraw.
Jezeli znasz jezyk ang. komunikatywnie (chyba wiesz co to znaczy) to nie daj sie naciagnac. W Bham jest wiele agencji ale jeszcze wiecej osob ktore chcialyby podjac prace.
ps
Jak osoba ktora oferuje Ci prace i nie wie gdzie bedziesz pracowac???...
Popros o nazwe firmy w ktorej bedziesz pracowac. Ile Cie to bedzie kosztowalo ££££££.
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA