Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 mar 2010, 10:35 Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Spotkalam sie z roznymi opiniami na temat golenia przez panow pach, miejsc intymnych lub depilacji klatki czy plecow, niektorzy twierdza ze takie golenie jest malo meskie a inni ze wrecz przeciwnie, ze niemeskie jest posiadanie takiego owlosienia i do tego malo higieniczne .
Niewiem co wy o tym myslicie :) Moim zdaniem facet powinien miec wlosy na glowie, rekach i nogach..:D, 3 dniowy zarost czasem tez moze byc.. reszta nie koniecznie.. :D ;)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 20 mar 2010, 10:43 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Cały pan może być owłosiony jak małpa, ale kłaków pod pachami nie toleruję. Wszyscy moi znajomi w Polsce golili pachy. Tu nie jest to raczej rozpowszechnione. Tutejsi faceci myślą że jeśli nie jest się śmierdzącym jaskiniowcem, to ma się zadatki na geja. A jak się nie nie jest fanem piłki to już przerąbane.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 20 mar 2010, 11:46 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Ja tez wole owlosionego faceta :mrgreen: niz wymuskanego i wygolonego lalusia,nie daj bog po solarium.....brrrrrrrrr
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 313
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

pod pachami jestem za,ale miejsca intymne powinny byc raczej meskie a dla mnie meskie jest niegolone.Jezeli chodzi o tors nielubie facetow owlosionych jak malpy ale jezeli cos tam maja to nic nieszkodzi. ALE MESKIE NOGI PO DEPILACJI OCHYDA!!!!!!!

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 20 mar 2010, 12:38 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

rowniez uwazam, ze natura meska jest ok :wink:
ale niestety niektorzy faceci musza wlozyc wiecej wysilku, by o nia dbac :roll:
bo za duzo... to tez nie fajnie :roll: :-D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 20 mar 2010, 13:26 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Witam Panie:) a wiec czytajac wasze posty:) pod pachami jak najbardziej zadnego wloska:)raz w tygodniu golonko tak jak i intymne czesci zawsze na zero:)co do twarzy to co 2 dni bo maly zarost nikomu nie zaszkodzil:)hanoka 77 - solarium jest dobre delikatna i ladna opalenizna jest dobra sam chodze 1 raz w tygodniu:)wlosy na rekach i naogach wskazane:)my nie lalusie z ZURNALI:)hehehe a klaty za nic bym sobie nie wydepilowal:)milo czytac ze sa jeszcze kobiety co lubia prawdziwych facetow a nie pizdusiow z teledyskow:)pozdrawiam ;)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez Kitty » 20 mar 2010, 15:27 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Jak dla mnie wlosy na rekach i nogach moga byc i te pod pachami nawet mnie nie ruszaja;) Niestety zbyt duzej ilosci na klacie, czy plecach zniesc nie moge :o :o i az mnie otrzepuje jak widze takiego "wilkolaka" na basenie czy gdziekolwiek indziej :-).

Za to zawsze mialam sentyment do facetow z dlugimi wlosami(tymi na glowie ;) )...i gitara, czy perkusja..a o harley-u juz nie wspominam :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 mar 2010, 16:08 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

wydepilowane intymne czesci ladniej wygladaja i sa przyjemniejsze w uzyciu zwlaszcza przez panie ;PKitty,
pod pachami,lepiej jak nic nie ma i nie maja gdzie sie smrodkowe bakterie osadzac,
wlosy i rece nie wydepilowane! no chyba ze ktos ma loki na nogach , to skracanie wskazane,
klata i plecy hmm nie musi byc wydepilowana no chyba ze naprawde ktos ma plecy ,, na wilkolaka,,...':D
Kitty, dlugie wlosy u panow jesli zadbane mi nie przeszkadzaja, aczkolwiek wole krotkie:)
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

dla mnie to nie ma znaczenia no chyba, ze wyglada jak jak owlosiona malpa albo odwrotnie jak owca po goleniu.

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 16:18 ]
P.S wlosy umiarkowane :)
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 20 mar 2010, 20:51 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Drogie Panie szkoda że patrzycie tylko ze swojej strony na tę sprawę nie zadając sobie trudu czy facetowi to pasuje czy nie. Jednemu mogą pasować wygolone jaja i pachy i będzie czuł się z tym wygodnie a drugi nie i nie wam o tym decydować. Cała ta rozmowa jest bezproduktywna bo jeśli facet zechce będzie miał busz pod pępkiem i tajgę pod pachami a jak nie to będzie świecił golizną w tych miejscach.
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 138
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

Przemek78, ale moze nie ktorym kobieta nie pasuje owlosiony facet.
Tak jak wiekszosc facetow nie lubi owlosionej kobiety i nikt jakos nie pyta sie jej czy jej to odpowiada czy nie.
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 mar 2010, 22:33 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Przemek78, patrzymy z kazdej strony, najwidoczniej tobie pasuje kobieta z wielkim bobrem i warkoczami pod pachami, panowie tez sie wypowiadali jesli o to chodzi i im to nie przeszkadzalo...,
tak samo jednej kobiecie bedzie pasowal koles smierdzacy potem a drugiej nie..sa gusciki i gusta...;)))
prawda jest taka ze wiekszosc pan woli zadbanych i pachnacych panow i odwrotnie tyczy sie to samo kobiet,
poza tym nie znam zadnego faceta ktory chcialby zeby jego kobieta miala,,busz pod pępkiem i tajgę pod pachami ,,....:D:D:D :mrgreen: :mrgreen:
to kwestia higieny i wygody..:P

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 22:38 ]
Przemek78 napisał(a):szkoda że patrzycie tylko ze swojej strony na tę sprawę nie zadając sobie trudu czy facetowi to pasuje czy nie.


a jakbysmy nie zadawaly sobie trudu i patrzyly tylko na siebie, to same chodzilybysmy jak kobiety ze sredniowiecza:DDD
ale dla was Panow i dla wlasnej higieny i satysfakcji dbamy o siebie po prostu...czy sie to komus podoba czy nie... :wink:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 21 mar 2010, 00:39 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

no wlasnie, to ze kobieta depiluje sie do zera WSZEDZIE wydaje sie byc naturalnym i oczywistym, ale jak wymagamy czego wiecej od panow niz usuwania zarostu z twarzy to odbierane to jest jako "dziwactwo" :roll:
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 21 mar 2010, 02:00 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Oj nie Agg, nie miałem tego na myśli. Sam preferuję zarost od szyi wzwyż i uważam, że pozbawianie się owłosienia w miejscach intymnych jest dobrym pomysłem nie tylko ze względów higienicznych :wink: . Chodziło mi o to żeby w sprawie owłosienia męskiego ciała powstała dyskusja obu płci bo do tej pory faceci wypowiadali się dosyć niemrawo.
bogini8 napisał(a):Przemek78, patrzymy z kazdej strony, najwidoczniej tobie pasuje kobieta z wielkim bobrem i warkoczami pod pachami, panowie tez sie wypowiadali jesli o to chodzi i im to nie przeszkadzalo...,

tu Cię muszę zasmucić

bogini8 napisał(a):a jakbysmy nie zadawaly sobie trudu i patrzyly tylko na siebie, to same chodzilybysmy jak kobiety ze sredniowiecza:DDD
ale dla was Panow i dla wlasnej higieny i satysfakcji dbamy o siebie po prostu...czy sie to komus podoba czy nie...

pisałem o zaroście męskim nie żeńskim, a jeśli chodzi o kobiety ze średniowiecza to poza mopem między nogami były całkiem całkiem :wink:
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 138
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 21 mar 2010, 09:38 Re: Czy panowie powinni sie golic lub depilowac..?

Przemek78 napisał(a):Drogie Panie szkoda że patrzycie tylko ze swojej strony na tę sprawę nie zadając sobie trudu czy facetowi to pasuje czy nie. Jednemu mogą pasować wygolone jaja i pachy i będzie czuł się z tym wygodnie a drugi nie i nie wam o tym decydować. Cała ta rozmowa jest bezproduktywna bo jeśli facet zechce będzie miał busz pod pępkiem i tajgę pod pachami a jak nie to będzie świecił golizną w tych miejscach.

I nikt mu nie broni znaleźć sobie kobiety której te kłaki nie przeszkadzają.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET

cron