Drodzy Panowie :)

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

KobietaPostNapisane przez kiya21 » 21 paź 2010, 17:37 Re: Drodzy Panowie :)

marcinm1 napisał(a):jak chcesz się wyróżnic od tych polaczków co kupują w lidlu zupki i za pena zabiją to proponuje
VOLKSWAGEN BEETLE ceny 2000 -3000 i masz coś fajnego i niedrogiego.

A jak coś co dobrze jezdzi to Mazde 3, a jak coś nie kobiecego to focusa, ktory się swietnie prowadzi, jak coś niedrogiego ale wciaz ok to golfa 4.

dobrze , że nie ma silnikow 0.5 L bo pewnie kazdy by polecal.

Zyje się raz a te 10-20 funtow wiecej za ubezpiecznie miesiecznie nie zbawi.



Widze ze chyba jestes malo zorientowany jesli chodzi o koszta jakie musi poniesc mlody kierowca. 2000-3000 ok niedrogie, ale dla kogos kto pracuje w systemie full time. Ja chce tanie autko, tak jak wczesniej napisalam pomiedzy 600-700f. Dorabiam sobie tylko w weekendy, a wierz mi ze jak ty to mowisz 10-20f wiecej za ubezpieczenie to nie w moim przypadku. Roznice pomiedzy ubezpieczeniami jak dla mnie mieszcza sie w kilkuset, czasem i tysiecy funtow.
Pozdro

[ Dodano: Czw Paź 21, 2010 18:40 ]
michu86 napisał(a):Droga Madziu, najlepiej wybrać auto z 1-6 grupy ubezpieczeniowej, przykłady samochodów masz tutaj http://www.ukwebstart.com/listcarinsurance.html, dobrze by było gdyby samochód był zarejestrowany na doświadczonego kierowcę, który ma zniżki, DUŻE zniżki :D dla przykładu, ja kupiłem samochód na tatę, mam 60% zniżek z Polski i jestem "named driver" na 4 innych samochodach i płacę 15 funta na miesiąc za Comprehensive,
stawka ubezpieczenia zależy też od dzielnicy w jakiej mieszkasz i od tzw. volountary excess
Pozdrawiam


Ja niestety nie mam takiej mozliwosci. A nawet jakbym miala to chyba bym nie skorzystala, wole placic wiecej ale przynajmniej odkladac beda mi sie znizki i z nikim nie bede dzielic samochodu.
Pozdro

[ Dodano: Czw Paź 21, 2010 18:42 ]
[quote="Alzak"]interesuje sie samochodam dosc dlugi czas i jezeli moge Ci cos poradzic to nigdy nie jedz sama ogladac samochodu wiadomo kobiety troszke gorzej znaja sie na mechanice i nie wylapia wszystkich wad samochodu (jezeli jakiekolwiek wylapia)

A jako samochodzik polecam seata arose malutki w sam raz do nauki oszczedny no i produkowany przez koncern volkswagena

Tak, tak :)) meska pomoc raczej na pewno bedzie mi potrzebna. A co do tego seata to rozejrze sie :-) dzieki i pozdro

kiya21
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 21 wrz 2010, 10:15
Lokalizacja: Wolver/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 2 lis 2010, 20:57 Re: Drodzy Panowie :)

vw , audi ma wysoka grupe ubespieczenia nie polecam chodz dobre autka
tansze za to sa SEAT , FORD np. leon , focus pojemnosc 1.6 benzyna , rocznik np 2000 , malo pali oszczedny silniczek fajnie sie jezdzi naprawde mam takiego leona;)) tanie czesci .
porownanie
Audi A3 ma grupe ubespieczenia 9/10
WV Golf ma 8/9
Seat Leon
Ford Focus
ma grupe 6 czym nisza grupa tym tansze ubezpieczenie.
jezeli masz prawko uk ubespieczenie jest tansze najpiej sprawc bezposrednio w direct line tu jest najtaniej , nie w tej glupiej wyszukiwarce tam maja ceny wysokie. A ze Madziu jestes kobieta masz tansze ubespieczenie ;) tak tutaj jest w uk ;) pozdrawiam jak cos pisz
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 3 lis 2010, 21:37 Re: Drodzy Panowie :)

krzys12 napisał(a):...najpiej sprawc bezposrednio w direct line tu jest najtaniej , nie w tej glupiej wyszukiwarce tam maja ceny wysokie.

Hmm! A to ciekawe, bo jak sprawdzałem w Direct Line, to mi wyszło Ł1200, a "w tej glupiej wyszukiwarce" u tego samego ubezpieczyciela Ł900, u innego ubezpieczyciela Ł600.

Jeżeli sobie już znajdziesz samochód to sprawdzaj ubezpieczenie na wszelkich dostępnych stronach. Wyszukiwarki mają często promocje, których bezpośrednio u ubezpieczyciela nie ma.
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 5 lis 2010, 23:09 Re: Drodzy Panowie :)

no mi wyszlo najtaniej przy pierwszym aucie w uk i nadal mam direct . bo jak patrzylem na inne wychodzilo mi troszke duzo , fakt trzeba patrzyc gdzie sie da ;) to wszystko tez idzie jakie prawko jest uk czy ue , gdzie autko jest parkowane , dzielnica , grupa auta , itp , itd
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA